Windows N Things
לחברת חלונות מובילה - דרושים אנשי מכירות השואפים להגיע רחוק
תנאים מעולים למתאימים
Wintorium Windows & Doors
דרושים אנשי מכירות לחברת חלונות
עם או בלי ניסיון, רציניים ובעלי מוטיבציה גבוהה, תנאים מעולים, הדרכה אישית, משכורת גבוהה+ אחוזים
Wintorium Windows & Doors
דרושים אנשי מכירות לחברת חלונות
עם או בלי ניסיון, רציניים ובעלי מוטיבציה גבוהה, תנאים מעולים, הדרכה אישית, משכורת גבוהה+ אחוזים
The Law Office of Joseph A. Younes
משרד עו"ד המתמחה בטיפול בצוואות וירושות, תאונות דרכים ורכבים פגומים
בנוסף, מחיקת רישום פלילי בישראל והסדר מעמד מול צה"ל של ישראלים השוהים בחו"ל
Law Office Of Yoni Weinberg
מתמחים בנזקי גוף כתוצאה מתאונת דרכים - תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח
National Hardwood Flooring
מתמחים פרקטים, רצפות עץ ומדרגות
התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר המשתלמת ביותר
Cash 4 Less
פריטת צ'קים ללקוחות פרטיים ועסקיים
פריטה מיידית, אחוזים הכי נמוכים בשוק וללא הגבלת סכום
קיבלנו את התשובה שלנו בנוגע ללידה של ג'יג'י חדיד: ילדה או לא ילדה?
השבוע, אביה של הדוגמנית, מוחמד חדיד בלבל את המעריצים כשהעלה שיר שכתב לנכדתו. מהפוסט שלו השתמע שהתינוקת כבר כאן! אך עכשיו כל מי שחיכה לשמוע את האמת לגבי החדשות קיבל תשובה

מזל שחשבון האינסטגרם של ג'יג'י חדיד קיים, אחרת היינו צריכים להמשיך ולקוות שנשמע הודעה רשמית על הלידה שלה. אז קודם כל, אתם יכולים להירגע. הדוגמנית עדיין לא ילדה, או לפחות כך זה נראה לאחר שהעלה תמונות הריון לרשת החברתית.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים

 

לפי מה שכתבה מתחת לתמונה מדובר אמנם בתמונות מהשבוע ה- 27 להיריון שלה, מה שאומר שהיא לא צולמה ממש בימים האחרונים. בפוסט נראית ג'יג'י כשהיא מחזיקה את בטן ההריון המתוקה שלה זמן שהיא לובשת חולצת קרופ שחור, מכנסיים נוחים וכובע. את אחת התמונות צילמה מלמטה, ואילו באחרת היא מלטפת את אחד הסוסים בחווה המשפחתית. מתחת לתמונה כתבה, "בערך משבוע 27, הזמן עף."

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

from about 27 wks �� time flew

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

 

בעוד שג'יג'י ובן זוגה זאין מאליק לא הוציאו שום הודעה רשמית אודות הלידה, עדיין ישנם מעריצים שמאמינים שהתינוקת כבר כאן, זאת בהתבסס על הפוסטים שהעלו אביה של הכוכבת, ואחותה בלה חדיד. בנוסף, כבר באפריל אישרה אמה, יולנדה חדיד, שתאריך הלידה המשוער הינו בספטמבר.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

june 11, 2020 ...�two buns in the oven except mine is from my burger and gigi’s is from @zayn ✨��✨ i love you both so freaking much -can’tstopcrying �

A post shared by Bella � (@bellahadid) on

 

קודם העלתה בלה תמונה שצולמה ביוני שבה נראות שתי האחיות כשהן מחזיקות את הבטן שלהן. "שתי לחמניות בתנור אבל שלי היא מהמבורגר ושל ג'יג'י היא מזאין. אני אוהבת את שניכם כל כך- לא יכולה להפסיק לבכות." כתבה הדוד לעתיד בהתרגשות. אולי היא בוכה כי היא כל כך שמחה שהלידה כבר קרתה?

 

 

מוחמד חדיד לעומת זאת הקדיש שיר שלם לנכדה שנקרא "הלב של סבא," אך לאחר שהפוסט תפס את תשומת ליבם של העוקבים אשר התחילו לשאול האם ג'יג'י כבר ילדה, הוא ענה שלא ומיהר למחוק את הפוסט. שלום נכדה קטנה, זה אני, הלב שלי הכי שמח שרק יכול להיות," פתח חדיד. אחר כך המשיך, "אני מאחל לך את השמש והירח, אני מאחל לך זמנים שמחים. דעי שסבא תמיד כאן, אני אעשה הכל, הכל בשבילך, יקירתי." כך פתח את השיר. אחר כך הוסיף, "כששמעתי שאת בדרך, חייכתי וניגבתי דמעה. בכיתי את הדמעה הזו בגלל שידעתי שהלב שלי תמיד יהיה שייך לך." לצד התמונה של השיר, אב המשפחה גם צירף הודעה קצר לבתו ההריונית, "בשם האל הרחמן אני רוצה לומר שאני אוהב אותך ואני גאה בך ג'יג'י חדיד."

YOU MIGHT ALSO LIKE