הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
“זו הייתה החלטה קשה"- דמי לובאטו ומקס אריך פירקו את האירוסים
הזמרת והשחקן שהתחילו לצאת בתחילת מגפת הקורונה, בילו את כל זמן הבידוד יחד. לפני כחודשיים הציע אריך ללובאטו נישואים. אך כעת על פי דיווח של מקור שמקורב לבני הזוג, הם מפרקים את החבילה לגמרי

מערכת היחסים של מקס אריך ודמי לובאטו לא האריכה ימים. הזמרת בת ה- 28, והשחקן בן ה- 29 ביטלו את האירוסים שלהם, כך מסר מקור יודע דבר. "זו הייתה החלטה קשה, אבל דמי ומקס החליטו ללכת כל אחד לדרכו הנפרד בשביל להתמקד בקריירות שלהם," כך סיפר המקור.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


 

"יש להם כבוד ואהבה האחד כלפי השני והם תמיד ינצרו את הזמן שהם בילו יחד." סיכם. אריך הציע לדמי נישואים באמצע חודש יולי. השניים החלו לצאת בחודש מרץ של השנה. לאחר ההצעה המרגשת על חוף הים, לובאטו כתבה בחשבון האינסטגרם שלה שהיא אמרה כן לאדם שגרם לה לרצות "להיות הגרסה הכי טובה" של עצמה. עוד הוסיפה, "ידעתי שאני אוהבת אותך ברגע שפגשתי אותך".

"כשהייתי ילדה קטנה, האבא הביולוגי שלי היה קורא לי 'שותפה קטנה'- משהו שעלול להישמע מוזר בלי המבטא קאובוי הדרומי שלו. עבורי זה לגמרי הגיוני. והיום המילה הזו לגמרי מתאימה שוב אבל היום אני רשמית עומדת להיות שותפה של מישהו אחר" כתבה דמי בפוסט שפרסמה.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When I was a little girl, my birth dad always called me his “little partner” - something that might’ve sounded strange without his southern cowboy like accent. To me it made perfect sense. And today that word makes perfect sense again but today I’m officially going to be someone else’s partner. @maxehrich - I knew I loved you the moment I met you. It was something I can’t describe to anyone who hasn’t experienced it firsthand but luckily you did too.. I’ve never felt so unconditionally loved by someone in my life (other than my parents) flaws and all. You never pressure me to be anything other than myself. And you make me want to be the best version of myself. I’m honored to accept your hand in marriage. I love you more than a caption could express but I’m ecstatic to start a family and life with you. I love you forever my baby. My partner. Here’s to our future!!!! ��❤️�� Ps. THANK YOU @angelokritikos FOR HIDING BEHIND ROCKS AND CAPTURING THE ENTIRE THING!!! I love you boo!!!

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

 

בתחילת החודש סיפרה דמי שהבידוד המשותף ללא ספק האיץ את מהלך מערכת היחסים שלהם. "יכולנו לבלות את הזמן הזה יחד כשלא היינו יכולים לעשות את זה בזמנים רגילים," הודתה דמי. "וזה האיץ את מערכת היחסים שלנו ברמה שאת לא ממש יכולה להסביר לאנשים, אבל הבידוד יכול לחבר והוא יכול לפרק. וזה בדיוק מה שזה עשה. אז אני באמת מבורכת, מאוד ברת מזל ואני ממשיכה לספור את הברכות שלי בכל יום."

עוד סיפרה בראיון, "התחלנו לצאת. ישר נכנסנו לבידוד. ידעתי שאני אוהבת אותו בלילה שפגשתי אותו. אז שבוע אחרי זה נכנסנו לבידוד. והייתי כזה, 'תראה, אנחנו נכנסים לבידוד ביחד. כי אני אוהבת אותך." אך כנראה שזה לא היה מספיק בשביל להשאיר את השניים יחד, במיוחד אחרי שצפו לפני כעשרה ימים סרטונים ישנים של מקס כשהוא משווה בין דמי לבין חברתה הטובה לשעבר סלינה גומז. דמי אמנם לא שתקה על הניסיון של חלק מהעוקבים לסכסך בין השתיים והגיבה עם פוסט זועם.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

when ur fiancé is the hottest person on the planet �‍♂️����

A post shared by Max Ehrich (@maxehrich) on

 

זה ממש עצוב שאנשים מזייפים תמונות כדי להסית נשים אחת כנגד השנייה," כתבה. "אם לנשים יש קונפליקט זה ביניהן ולא קשור אליכם." עוד הוסיפה הכוכבת בת ה- 28 ושאלה, "אין לכם דברים חשובים יותר לכתוב עליהם ב- 2020???". נאלץ לחכות ולראות אם יהיה כאן קאמבק.

 

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE