הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
Aviram Law
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
לילי קולינס חושפת את הגיל של דמותה בסדרה "Emily in Paris" וזה מבלבל
השחקנית שמככבת בסדרה החדשה של נטפליקס חושפת פרט חדש על דמותה שלא מתגלה במהלך הסדרה. צופי הסדרה שכבר שמעו את גילה של אמילי נשארו ספקנים וחשדנים עם המידע החדש

הסדרה "Emily in Paris" שמספרת על אשת יחסי ציבור שנשלחת לעבוד בפריז, קיבלה ביקורות אוהדות לצד ביקורות צוננות בלשון המעטה, הן על העלילה והן על האופנה שמהווה תפקיד חשוב בסדרה. כעת הכוכבת הראשית, לילי קולינס מספרת מהו גילה של הדמות שהיא משחקת ונראה שהצופים לא ממש קונים את התשובה שלה.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


 

מי שיצר את הסדרה הוא לא אחר מאשר דארן סטאר שיצר כמובן את הסדרה האייקונית "סקס והעיר הגדולה". לילי מגלמת את דמותה של אמילי קופר, בחורה צעירה ושאפתנית שמקבלת את ההזדמנות לנסוע לעבוד בפריז למשך שנה עבור חברת שיווק. אמילי כמובן קופצת על ההזדמנות ואף מספרת לחבר שלה בפרק הראשון שאם תיקח את המשרה מובטחת לה עמדה של מנהלת מותג בכירה ברגע שתחזור לארצות הברית.

לצד הדברים הרבים שגרמו לרשת להרים גבה בנוגע לתוכנית, עלה פרט נוסף אותו חשפה קולינס בראיון שעשתה לאחרונה עבור מגזין "ווג" הבריטי. כשנשאלה בת כמה הדמות שלה אמורה להיות ובאיזו רמה הניסיון המקצועי שלה נמצא, השחקנית סיפרה שאמילי היא בחורה צעירה בת עשרים ומשהו.

 

 

"אני לא חושבת שאי פעם נתנו לה מספר ספציפי עבור הגיל שלה, אבל אני מאמינה שהיא די טרייה מהקולג' ", סיפרה לילי. "אולי זו השנה הראשונה של אחרי סיום התואר. אני רוצה לומר שהיא בערך בת 22 כזה".

אחר כך הוסיפה, "היה לה מספיק ניסיון בחברה שלה בשיקגו", אמרה. "כדי להיות מסוגלת להרוויח את הכבוד של הבוסית שלה. היא בחורה חכמה ומאוד חדשנית - וזו לא העבודה הראשונה שלה במקצוע. היא הלכה ללמוד את זה והיא סיימה התמחויות. יחד עם זאת, היא לא בן אדם שטייל בזמן הקולג'. היא הייתה ממש, ממש מפוקסת על העבודות שלה, ואני לא חושבת שהיא הייתה בחו"ל".

 

 

אמנם אי אפשר לזלזל באינטליגנציה של הדמות או האמביציה שלה, אבל הפוזיציה המקצועית שבה היא נמצאת ממש לא מתאימה לגילה הצעיר. האינטרנט כמובן מיהר להתייחס לעובדה הזו בדיוק. "כאילו שהתוכנית לא הייתה לא ריאליסטית מספיק, עכשיו אתם אומרים לנו שהיא אמורה להיות בת 22? מה! אין מצב!", כתב אחד המגיבים. "אז היא בת 22 עם תואר שני בתקשורת או שיווק? אף אחד לא שם לב כמה פעמים הם שינו את התואר השני שלה? אני יודעת שזה סיפור מומצא אבל זה לא הגיוני בחיים האמיתיים", אמרה מגיבה אחרת.

YOU MIGHT ALSO LIKE