הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Israel insurance family
ביטוחי בריאות
פרטיים וממשלתיים לכל סוגי הוויזות - אזרחים, גרין קארד, סטודנטים ותיירים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
FLIGHT LEVEL 320
מרכז סימולטור לטיסה
חוויה ייחודית לכל המפשחה - סימולטורים מיוחדים לבעלי רישיון טייס
Dr. Boris Grigorovich DDS
שירות מקצועי ומחירים נוחים
שתלים, כתרים, עקירות, סתימות, הלבנת שיניים, רפואת שיניים קוסמטית ועוד
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Aviram Law
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
טימותי שאלאמה ממש נבוך מהתמונות החושפניות שלו עם לילי רוז דפ
בראיון שעשה השחקן הוא דיבר בכנות על התגובה שנוצרה ברחבי הרשת לתמונות שלו עם חברתו לשעבר שבהן הם נראים מתמזמזים על יאכטה באיטליה. "אתם חושבים שהייתי רוצה להיראות ככה מול כולכם?!"

טימותי שאלאמה היה ברקיע השביעי בזמן שהיה בחופשה בקפרי, איטליה, עם חברתו דאז לילי רוז דפ. זוג הנאהבים הצעיר נסע לחופשה לאחר הפרמיירה של סרטם המשותף, "The King", ולא הייתה להם כל דאגה בעולם - או לפחות כך הם חשבו.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


 

טימותי בן ה- 24 סיפר בראיון למגזין GQ על מה שקרה למחרת, "אז הלכת לישון באותו לילה במחשבה שזה היה אחד מהימים הכי טובים בחיים שלי. הייתי על סירה כל היום עם מישהי שממש אהבתי, ועצמתי את העיניים, והייתי כזה, ללא עוררין, 'זה היה נהדר'". סיפר.

אבל אז כל הרגשות הנפלאים נעלמו ברגע שצלמי פפראצי פרסמו תמונות שלו עם לילי רוז כשהם מתמזמזים על הסירה. "ואז להתעורר לכל התמונות האלה, ולהרגיש נבוך, ולהיראות כמו אידיוט אמיתי? כולי חיוור?", הוא נזכר. "ואז אנשים אמרו כזה, 'זה תעלול יחצני'. תעלול יחצני?! אתם חושבים שהייתי רוצה להיראות ככה מול כולכם?!"

 

 

ועדיין אפילו אחרי התקרית המביכה והחושפנית, השחקן עדיין נשאר מושא לתשוקה מצד גברים ונשים כאחד. השחקנית סירשה רונן שמכנה את שאלאמה "החבר הכי טוב", אישרה את זה כשסיפרה שהיא "מאוד רגילה לענות על שאלות בנוגע לשיער של טימותי בפני נערות בנות 15".

 

 

אך כוכבת הסרט "נשים קטנות" מדגישה שהוא לא רק פנים יפות, יש לו גם "כישרון". הכישרון הזה השיג לו תפקידים גדולים בסרטים מצליחים. ההשערה היא שלוח הזמנים הצפוף שלו הייתה הסיבה לפרידה שלו מלילי רוז. החדשות על הפרידה אושרו בחודש אפריל, כשנאמר על טימותי שהוא "רווק כרגע" בראיון למגזין ווג. מאוחר יותר הוא נצפה מתנשק עם השחקנית המקסיקנית, אייזה גונזלס.

YOU MIGHT ALSO LIKE