הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
יציאת הסרט "Fantastic Beasts 3" נדחית לאחר שג'וני דפ התפטר
לאחר שחברת ההפקות "האחים וורנר" אילצה את השחקן לעזוב את סדרת הסרטים בשל תוצאות המשפט מול גרושתו, כעת ההפקה מחפשת אחר שחקן שיחליף אותו. הדבר כמובן גרם לעיכוב בלוח הזמנים של הפקת הסרט

מפיקי הסרט "Fantastic Beasts 3" החליטו לדחות את תאריך היציאה. הסרט החדש בסדרת הסרטים המבוססת על ספריה של ג'יי קיי רולינג, יצא ב- 15 ביולי, 2022. ההחלטה מגיעה לאחר יציאתו של אחד מכוכבי הסרט, ג'וני דפ, שעזב בעל כורחו את תפקידו בתור הקוסם גלרט גרינדלוולד. זאת לאחר שבית המשפט בלונדון פסק כנגדו בתביעה מול עיתון בריטי שפרסם כתבה בה נטען כי דפ היכה את אשתו לשעבר, השחקנית אמבר הרד. דפ הצהיר כי הוא מתכוון לערער על החלטת בית המשפט.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


 

הסרט "Fantastic Beasts 3" אמור היה לצאת בנובמבר של 2021. צילומי הסרט נערכים בימים אלה באנגליה, וסטודיו "האחים וורנר" עסוק בלחפש מחליף במקומו של דפ. השערות רבות עלו לגבי מי יהיה השחקן שיכנס לתפקיד של גרינדלוולד וההצעות נעות בין יואן מקגרגור, מאט סמית', בנדיקט קמברבאץ' או גרינדלוולד המקורי מהסרט הראשון, קולין פארל (שמצטלם כרגע לסרט החדש של באטמן בתפקיד ה- "פינגווין", כך שסביר להניח שהוא לא פנוי).

 

 

במאי הסרט החדש הוא שועל ותיק בקרב סרטי "הארי פוטר", דיוויד ייטס. הסרט מבוסס על תסריט שכתבה רולינג יחד עם סטיב קלובס. הכוכבים אדי רדמיין, ג'וד לאו, קתרין ווטרסון, דן פוגלר, אליסון סודול, עזרא מילר ורבים נוספים יחזרו גם לסרט השלישי בסדרה.

 

 

צילומי הסרט היו אמורים להתחיל כבר במרץ של השנה, אך כמובן שנדחו בעקבות פרוץ מגפת הקורונה. ההפקה חזרה ממש לאחרונה לסט הצילומים. אין יותר מדי פרטים שידועים בנוגע לסרט, אך כן ידוע שחלק גדול ממנו מתרחש בריו דה-ז'ניירו ומבחינת ציר הזמן הוא מגיע לזמני מלחמת העולם השנייה.

YOU MIGHT ALSO LIKE