הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Aviram Law
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
DIGITAL MARKETING
מתמחים בגוגל, יילפ ופייסבוק
מתחייבים לתוצאות- מעל 10 שנות ניסיון בשוק האמריקאי
מילי בובי בראון תככב בסרט נוסף של נטפליקס לאחר הצלחת הסרט "אנולה"
כוכבת הסדרה "Stranger Things" ממשיכה בעולם הסרטים יחד עם ענקית הסטרימינג. בדומה לסרט הראשון שעשתה בנטפליקס, גם בסרט החדש יהיה מעורב הרבה מאוד אקשן

לאחר שעשתה בהצלחה את המעבר מסדרות לסרטים עם הסרט "אנולה", מילי בובי בראון תככב בסרט נוסף של נטפליקס, אך הפעם בעולם הפנטזיה. בראון תככב ותפיק בפועל את הסרט "Damsel", אותו יביים הבמאי חואן קרלוס פרסנדיו (28 Weeks Later). על התסריט יפקד הכותב דן מאזאו (Wrath of the Titans).

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


 

הסרט מספר את סיפורה של הנסיכה אלודי, שחושבת שהיא עומדת להינשא לנסיך הנרי, אך למעשה היא עומדת להפוך לקורבן של דרקון. זהו פרויקט נוסף שנוצר מתוך שיתוף פעולה בן הכוכבת בת ה- 16 לנטפליקס. סרטה האחרון עם שירות הסטרימינג, "אנולה" נצפה על ידי 76 מיליון מנויים במהלך 28 הימים הראשונים לאחר שעלה הסרט. עלו גם לא מעט שאלות אודות סרט המשך, לכך השיבה בראון: "אני באמת אופטימית לגבי העתיד. אני ממש אשמח לחזור לעבודה". נטפליקס העלו ציוץ בעמוד הטוויטר שלהם, בו הכריזו על ההפקה החדשה. "אזעקת סרט חדש של מילי בובי בראון!!".

 

 

העונה הרביעית של הסדרה "Stranger Things", שם כידוע פרצה בראון, חזרה גם היא לסט הצילומים לאחר הפסקה ארוכה של ההפקה בשל מגפת הקורונה. מילי סיפרה בראיון על הדרך שבה הייתה רוצה שהסדרה תסתיים ועל כך שהיא ביקשה מיוצרי הסדרה והכותבים שיאפשרו לדמותה, "אילבן" לחייך קצת יותר.

 

 

"אני תמיד אומרת ליוצרי הסדרה, 'היא לא יכולה לחייך נגיד רק בטייק אחד?' אני אשמח שהסיפור שלה יהיה יותר עגול עם סוף שמח. אני כל כך סומכת על האחים דאפר (יוצרי הסדרה) שזה הולך להיות יפה ושאני ממש אוהב את זה לא משנה מה יקרה".

YOU MIGHT ALSO LIKE