הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Aviram Law
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Israel insurance family
ביטוחי בריאות
פרטיים וממשלתיים לכל סוגי הוויזות - אזרחים, גרין קארד, סטודנטים ותיירים
Israel insurance family
ביטוחי בריאות
פרטיים וממשלתיים לכל סוגי הוויזות - אזרחים, גרין קארד, סטודנטים ותיירים
Dr. Boris Grigorovich DDS
שירות מקצועי ומחירים נוחים
שתלים, כתרים, עקירות, סתימות, הלבנת שיניים, רפואת שיניים קוסמטית ועוד
סוף סוף יש תמונות מהסט של "Gossip Girl" החדש וכמובן שהן מלאות בשיק
החידוש של הסדרה "Gossip Girl" עוררה המון סקרנות במיוחד לאור האופנה המטורפת שחזינו בה בסדרת המקור. עכשיו יצאו תמונות ראשונות שגורמות לנו להתרגש אפילו יותר

ביולי של 2019, הכריזה HBO על הפקת חידוש של הסדרה האייקונית "Gossip Girl". מאז, המעריצים של הסדרה המקורית ציפו בקוצר רוח לפרטים נוספים על הסדרה החדשה. החודש, הם סוף סוף זכו להצצה ראשונה. התמונות שפורסמו מראות את הקאסט הצעיר יושב על מדרגות מוזיאון המטרופוליטן שבניו-יורק, מי שצפה בסדרה המקורית ודאי יזהה את הלוקיישן האייקוני.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


 

לפי הדיווחים "Gossip Girl" צפויה לצאת בתחילת 2021, אך תאריך יציאה ספציפי עדיין לא הוכרז. צילומי הסדרה החלו ב- 2 בנובמבר לאחר עיכובים שנגרמו כתוצאה מהתפרצות מגפת הקורונה במרץ.

בסדרה נראה שחקנים מוכרים ומוכרים פחות, אך הגיוון יהיה בהחלט ניכר. בין השאר יופיעו אמילי אלין לינד ("Revenge"), וויטני פיק ("Chilling Adventures of Sabrina"), אלי בראון ("Pretty Little Liars: The Perfectionists"), ג'ונתן פרננדז ("Lethal Weapon"), טאבי גבינזון ("Scream Queens"), תומאס דוהרטי ("High Fidelity") וציון מורנו ("Claws").

לא ידוע הרבה על הדמויות החדשות פרט לכך שלינד תגלם את דמותה של אודרי, "שנמצאת במערכת יחסים ארוכה ומתחילה לתהות מה עוד מחכה לה בחוץ". באשר לקאסט המקורי, קריסטן בל אישרה שהיא תחזור לקריין את קולה של המספרת ושחקנים נוספים הביעו עניין בלקפוץ להופעה הקצרה. "אם יש מקום בעתיד לבוא להופעת אורח, אני בהחלט אהיה פתוח לזה", אמר צ'ייס קרופורד שגילם את דמותו של נייט ארצ'יבלד. לייטון מיסטר שגילמה את דמותה של בלייר וולדורף אמרה: "אף פעם אל תגידו אך פעם", אך הוסיפה גם "אף אחד לא שלח לי מידע" לגבי חזרתה לתוכנית.

 

 

מנהלי הסדרה החדשה טוענים שהם יצרו קשר עם כל הקאסט המקורי. "אנחנו נשמח שהם יהיו מעורבים אם הם רוצים להיות מעורבים", אמר אחד מיוצרי הסדרה, ג'וש שוורץ ב- 2019. "הם גילמו את הדמויות האלה במשך שש שנים ואם הם הרגישו שזה הספיק להם, אנחנו רוצים לכבד את זה, אבל מן הסתם...זה יהיה נהדר לראות אותם שוב".

גם אם השחקנים המקוריים לא יופיעו בסדר פיזית, דמויות הליבה- בלייר, נייט, סרינה ודן - יוזכרו במהלך הסדרה החדשה. "הם חלק מהעולם", אמר שוורץ. "הדמויות מדברות עליהם והם אכן קיימים".

 

 

דבר אחד ידוע על העלילה, גוסיפ גירל עצמה לא תהיה תחת זהות בדויה. "זה לא ממש הרגיש שקבוצה של מבוגרים שנשלטת על ידי גוסיפ גירל יהיה דבר הגיוני במיוחד", הוסיף שוורץ. "אז חשבנו שיש משהו ממש מעניין ברעיון שכולנו גוסיפ גירל עכשיו, בדרכנו שלנו, שכולנו ספקים של של המעקב אחר עצמנו ברשתות החברתיות...לספר את הסיפור הזה דרך העיניים של דור חדש בתיכון באפר איסט סייד הרגיש כמו הזמן הנכון".

YOU MIGHT ALSO LIKE