הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
Israel insurance family
ביטוחי בריאות
פרטיים וממשלתיים לכל סוגי הוויזות - אזרחים, גרין קארד, סטודנטים ותיירים
FLIGHT LEVEL 320
מרכז סימולטור לטיסה
חוויה ייחודית לכל המפשחה - סימולטורים מיוחדים לבעלי רישיון טייס
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
"שתינו היינו נשואות לבעלי": לאמאל קלוני ומריל סטריפ יש מכנה משותף
השחקנית זוכת האוסקר העניקה לעורכת הדין ואשתו של השחקן המפורסם פרס מכובד. במהלך נאום הזכייה שלה, התלוצצה קלוני על החוויה המשותפת של שתיהן בנישואים לג'ורג'

ביום חמישי זכתה אמאל קלוני, אשתו של ג'ורג' קלוני בפרס חופש העיתונות לשנת 2020 בטקס "CPJ International Press Freedom Awards". מי שהעניקה לקלוני בת ה-42 את הפרס, הייתה השחקנית זוכת האוסקר מריל סטריפ בת ה-71.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


 

לאחר שקיבלה את הפרס, אמאל סיפרה לסטריפ עד כמה מעריכה את עשייתה ועבודתה, ואפילו זרקה על הדרך בדיחה מוצלחת. "את מהווה השראה כאישה, כאמנית, כתומכת פעילה של חופש העיתונות", אמרה אמאל. "אני יודעת שלעולם לא אוכל לקוות אפילו לזכות בכמות הפרסים שאת זכית בהם, אבל אני בכל זאת יכולה לחשוב על משהו מיוחד שיש לנו במשותף, העובדה ששתינו היינו נשואות לבעלי".

 

 

אחר כך הוסיפה: "ובכנות, העובדה שעשית את זה בסרט 'Mr. and Mrs. Fantastic Fox' הופכת את זה להרבה פחות מביך", התבדחה". מריל וג'ורג' דיבבו דמויות בסרטו של הבמאי ווס אנדרסון, "Mr. and Mrs. Fantastic Fox", ב-2009. הסרט יצא לפני שג'ורג' הכיר את אשתו.

 

 

ג'ורג' ואמאל נפגשו ב-2014 והתארסו באפריל 2014. הם נישאו בחתונה איטלקית מרהיבה בחודש ספטמבר של אותה השנה. ביולי 2017, הזוג הביא לעולם זוג תאומים, אלה ואלכסנדר.

 

 

בראיון שעשה ממש לאחרונה, דיבר ג'ורג' על הדרך שבה אמאל שינתה את חייו. "אמרתי לעצמי, 'אני בחיים לא אתחתן. אני לא עומד להביא ילדים", פתח קלוני את דבריו והוסיף שהוא היה מסופק מהחיים והקריירה שלו בשנות הרווקות, שהגיעו לאחר הגירושים מטליה בלסם ב-1993. "אני הולך לעבוד, יש לי חברים נהדרים, החיים שלי מלאים, הולך לי טוב", תיאר את הלך הרוח שלו באותו זמן. "ולא היה לי מושג עד כמה לא מלא זה היה עד שהכרתי את אמאל. ואז הכל השתנה. ואמרתי לעצמי, 'אה, בעצם, זה היה חלל ענק וריק'".

YOU MIGHT ALSO LIKE