הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Dr. Boris Grigorovich DDS
שירות מקצועי ומחירים נוחים
שתלים, כתרים, עקירות, סתימות, הלבנת שיניים, רפואת שיניים קוסמטית ועוד
DIGITAL MARKETING
מתמחים בגוגל, יילפ ופייסבוק
מתחייבים לתוצאות- מעל 10 שנות ניסיון בשוק האמריקאי
DIGITAL MARKETING
מתמחים בגוגל, יילפ ופייסבוק
מתחייבים לתוצאות- מעל 10 שנות ניסיון בשוק האמריקאי
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
דעה: התקשורת הפכה את 2020 לשנה בה 'תיאוריות קונספירציה' התבררו כנכונות
ניסיונות התקשורת העולמית והישראלית לבלבל בין המציאות והדימיון בגיבוי תאגידי ענק ובמימון גלובליסטים וסינים הם מה שגרמו לשנה הזו להיראות כה גרועה - בפועל הם יודעים שהם בדרך לתבוסה

2020 היא השנה בה זיופי האליטה הגלובלית והתקשורתית המבקשת אחיזה אבסולוטית בקיומנו הגיעו לרמות אבסורד כה קשות, עד שלא נותר ברירה אלא לקרוא בגלוי "לאיפוס הגדול".

ראשי ממשלות קנדה, בריטניה, וגרמניה וגלובליסטים אחרים כג'ון קרי והילרי קלינטון קוראים עתה בפומבי לבצע RESTART של הכלכלה, החברה, הפוליטיקה, יחסי האנוש, והסדר העולמי כולו.

לפני כמה ימים אמר הכלכלן והמתמטיקאי פרופ' אריק ויינשטיין כי "אחרי כל מה שידוע לנו על ה-CIA וה-FBI, מי שאינו מאמין כי קיימות קונספירציות נרחבות בעולם ובארה"ב במיוחד הוא פשוט אדם לא הגיוני" - אני חותם על דבריו עם המוניטין שלי.

איך נאמר: "זו אינה תיאוריית קונספירציה כשהם אומרים זאת בגלוי".

אגב, שמעתם מה אמרה אתמול סידני פאוול על ה-CIA וה-FBI ? שהם חלק מהמזימה נגד הנשיא? - כן כן, אמרתי לכם את זה כבר לפני שבוע.

בכנות, אני עצמי לא האמנתי שהייתי כותב דברים כאלה על אליטה גלובליסטית שחדרה למערכות המודיעין האמריקניות - מעין סיפור הלקוח מספר של טום קלנסי - אך מה לעשות הכל זה אמת.

תוסיפו לכך את הטיפול המוזר של ארגון הבריאות העולמי ומספר ממשלות אירופאיות ומושלים אמריקנים במגיפת הקורונה, ההתנהלות הרב-מערכתית והמתואמת של 'היום שאחרי' מערכת הבחירות בארה"ב בה השתתפו ענקי הטק, התקשורת האמריקנית, ומספר משפיענים, ולאור עוד מספר אירועים חמורים ומתואמים שבהם תאגידי-על חברו לפוליטיקאים שמאליים (משפט ההדחה, מהומות ג'ורג' פלויד) - אין מנוס מלהכיר בכך שהגלובליסטים (כפי שכינה אותם הנשיא מעל בימת האו"ם בשנת 2017) והדיפ-סטייט כאן והם אינם מתכוונים להסיר את חרבם מצווארנו.

רק אמש הודתה עורכת הדין של הנשיא, סידני פאוול כי "הגלובליסטים והקומוניסטים מבקשים לגנוב את הבחירות הללו מהעם האמריקני" - שוב, מדובר בעורכת דין של הנשיא האמריקני - לא בבלוגרית שיושבת במרתף של אמא שלה.

וסידני פאוול צודקת, שכן כשחברת מכונות ההצבעה הסופרת את הקולות היא מונצואלה, כשאחד ממנהליה הבכירים הוא מספר 2 של ג'ורג' סורוס, וכשהחברה אחראית לגניבת קולות במדינות כמו ארגנטינה והפיליפינים סופרת את הקולות בכלל בפרנקפורט שבגרמניה, בתכנה המייצרת מיקרוסופט, ובידיעת ה-CIA שלא עושה כלום לעצור את הדברים - אם הם עוד קוראים לאדם השפוי שמזהה את הקשרים המקריים לחלוטין הללו כ"איש של תיאוריית קונספירציה" - אז אני איש תיאוריית קונספירציה גאה!

השאלה היא, כמה תארים באוניברסיטה אני צריך להציג כדי לומר - ברור שזו קונספירציה!.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


כל מי שאינו ניזון מהרעל של תקשורת המיינסטרים הישראלית והאמריקנית יודע בדיוק מדוע האליטות מבקשות לבצע 'איפוס מחדש' של הסדר העולמי בעקבות מגיפת הקורונה. 

מבט חטוף אחד לנושאים 'החמים' על סדר היום הפוליטי והכלכלי של שנת 2020 מגלים חזיתות פוליטיות וכלכליות בהן היינו קורבן למניפולציה עצומה בדרך לשליטת האליטה הגלובליסטית.

  1. הסקרים הפוליטיים הוכיחו את עצמם כבדיחה ענקית, מתוזמרת, ומתואמת של גופי התקשורת האמריקנים כולם - מימין ומשמאל בשירות מפלגה שנקנתה על ידי תאגידי וול-סטריט.
  2. ה-CIA וה-FBI הוכיחו שהם מבקשים להפיל את הנשיא האמריקני באמצעות מתן הרשאה לדומיניון לפעול בשטחי ארה"ב, תוך העלמת עין מפעילות החברה במדינות יריבות וידידותיות כאחד, ותוך סירוב לחקור את פרשיות השחיתות של המתמודדים למפלגה הדמוקרטית.
  3. תוצאות הבחירות לנשיאות ארה"ב ש'קפאו' בליל ה-3 בנובמבר, חודשו למחרת, ומאז מבקשים להסביר לנו כי ג'ו ביידן ניצח את דונלד טראמפ, 'תוצאות' אלה, שהוכיחו את עצמם כפראודיה עגומה לחוק האמריקני, כאשר אפילו ערוץ פוקס ניוז מצטרף לקרקס הבחירות הגנובות ומאבד מיליוני צופים, הוכיחו לנו כי התקשורת האמריקנית והישראלית אינן גופי מידע אמינים שעליהם ניתן לסמוך אלא גופים ממומנים המכסים על הפשע הגדול בתולדות ארה"ב תוך התעלמות מראיות נסיבתיות וסטטיסטיות חותכות בגיבוי משרד המשפטים האמריקני, סוכנויות הביון האמריקניות, ותאגידי העל.
  4. דיווחי ערוצי החדשות על מהומות ג'ורג' פלויד כאילו היו מפגנים שלווים של 'צדק גזעי' כשבפועל היו ניסיונות להרוס ערים שלמות בארה"ב היוו עוד עדות לזיופים ולמציאות הכפולה שאנו אמורים לקבל ולומר לה - אמן. במקביל, תאגידי על עודדו לצד התקשורת את תנועת BLM הממומנת בידי סורוס שבמקרה גם שפך מיליארדים על מינוי יועצים משפטיים בכל רחבי ארה"ב.
  5. 'תרבות הביטול' ו'הפוליטיקלי קורקט' שהתקשורת המשיכה לפמפם יצרה צנזורה קשה על חופש הביטוי ובה חופש הדעה לא התבטא מעל מסכי הטלוויזיה, וחדר אפילו לחדרי העריכה בעיתונים, למקלדות ולטפלונים של אזרחים, שרק רצו להביע בחופשיות את דעתם מעל גלי הרשתות החברתיות.
  6. הצנזורה של הרשתות החברתיות אותה גילינו במהלך פרשת 'האנטר ביידן והניו יורק פוסט' גילתה לעיננו כי לרשתות החברתיות הגדולות יש אג'נדה פוליטית ברורה ביותר ולאיזה צד פוליטי הן נוטות (מי שלא ראה את דיוני הסנאט השבוע בין צוקרברג (פייסבוק) ודורסי (טוויטר) ואנשי הסנאט מוזמן לגלות כי ישנה תוכנה מיוחדת המתאמת בין גוגל, פייסבוק, וטוויטר שהוצגה בדיונים למרבה תדהמתו של מארק צוקרברג שנראה מבולבל מאוד מהחשיפה המרעישה שכמעט לא זכתה לכיסוי אפילו ששודרה לכל העולם בשידור חי).
  7. המועמדים הדמוקרטים לבחירות לנשיאות - קמלה האריס שקראה לג'ו ביידן 'גזען' וטענה כי מאמינה שאנס אישה, וג'ו ביידן שהתחפש לאדם עם מוח מתפקד הפכו לצמד מועמדים מהונדסים ומזוייפים שאינם מסוגלים לדבר ישירות עם ציבור המצביעים, ושהתקשורת עבדה ביחד איתם כדי לא לשאול שאלות, במטרה 'לשחרר את העם האמריקני' מדונלד טראמפ ובפועל לשעבד את האמריקנים לשלטון סין והתאגידים הגדולים.
  8. פמפום נגיף הקורונה מעבר לכל פרופורציה: למרות החומרה והקושי הטמונים בנגיף הקשה אין ספק כי הניסיון לבצע פוליטיזציה של הנגיף כנגד נשיא ארה"ב היה לא רק ניצול ציני של מגיפה עולמית למטרות פוליטיות - אלא זלזול בחיי אדם.
  9. הכתרת 'נשיא נבחר' גם שהוא אינו: כידוע, התקשורת האמריקנית (והישראלית שזחלה אחריה) הכתירה את ג'ו ביידן כנשיא הנבחר כשבפועל הוא אינו - בכל זאת, כמו בסרט אימה של שטיפת מוח קולקטיבית, הם ממשיכים לדבר עליו בתקווה כי מהפה שלהם זה יגיע לאלוהים.

כל הדברים הללו מובילים למסקנה מאוד פשוטה עבור בני העם האמריקני ובני העם הישראלי הניזונים משכפולים מקומיים ונפסדים של דיווחי חדשות אמריקניות - אסור, ואין לסמוך על כלי התקשורת המרכזיים שיספקו את האמת. בפועל כל מה שהם אומרים לכם - ההיפך ככל הנראה יהיה קרוב יותר לאמת.

אדרבא בפועל, מה שהם מנסים לעשות הוא לספר סיפור שישרת את הנראטיב של הכוחות המממנים אותם ואת נבחרי הציבור השמאליים (וחלק מהימנים) אשר הם משרתים.

במטרה שלא תכירו באמת זו הם יקראו לכם אנשי קונספירציה (ברור שהם אלה המבצעים קונספירציה), יאמרו שאינכם מספרים את האמת (בפועל ברור שהם המשקרים) וישתמשו בעוד מנגנונים של השלכה פסיכולוגית ושל פרשנות דעתנית שאין לה קשר עם העובדות היבשות וערכי החירות, תוך השקעה מאסיבית של ממשלת סין באולפני הטלוויזיה שלהם (בארץ ובחו"ל).

השורה התחתונה היא: לא חייבים לצרוך בהכרח כל היום את התקשורת השקרית, יש חלופות לתקשורת הממסדית.

שנת 2020 לא הייתה כה גרועה, זו רק התקשורת העולמית, הסינים, והדמוקרטים זורעי החרדה, הפחד, השליטה, והפאניקה שביקשו לעשות אותה גרועה ולהשתלט על חיינו.

כל מי שרוצה לצרוך תקשורת נאלץ להתמודד עם שקרים - וזו בעיה שהפכה את המציאות של שנת 2020 לקלה למניפולציה ולשלילית.

אחרי עשרות שנים של שקרים, הם כבר חשבו שנכנענו, שאנחנו נוכל לבלוע כל שקר - עכשיו השאלה היא האם אתם משתפים פעולה עם השקרים האלה, או שאתם מסוגלים לדבר בשפה משל עצמכם?

ולהוכיח שאתם חיים.

YOU MIGHT ALSO LIKE