הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
FLIGHT LEVEL 320
מרכז סימולטור לטיסה
חוויה ייחודית לכל המפשחה - סימולטורים מיוחדים לבעלי רישיון טייס
FLIGHT LEVEL 320
מרכז סימולטור לטיסה
חוויה ייחודית לכל המפשחה - סימולטורים מיוחדים לבעלי רישיון טייס
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
DIGITAL MARKETING
מתמחים בגוגל, יילפ ופייסבוק
מתחייבים לתוצאות- מעל 10 שנות ניסיון בשוק האמריקאי
הנסיך הארי ומייגן מרקל משאילים את ביתם באנגליה לנסיכה יוג'יני ובעלה
הדוכס והדוכסית מסאסקס שכידוע מתגוררים בארצות הברית, החליטו להעביר את המפתחות של ביתם בווינדזור לבת דודתו של הארי. יחד עם זאת, השניים צפויים ללון במקום בזמן הביקורים שלהם בבריטניה

הנסיך הארי והדוכסית מייגן נתנו בהשאלה את ביתם הידוע גם בשם קוטג' פרוגמור, לנסיכה יוג'יני ובעלה ג'ק ברוקסבנק. על פי דיווחים שהתפרסמו בעיתון הבריטי "The Sun", משאיות הובלה נצפו כשהן עוזבות את השטח בווינדזור של הארי ומייגן. על מקור המקורב לשניים, הם "מאושרים שהם יכולים לפתוח את ביתם בפני הנסיכה יוג'יני וג'ק בעוד שהם מרחיבים את משפחתם".

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


 

הארי ומייגן עברו לפרוגמור בתחילת חודש אפריל של 2019, זמן קצר לאחר לידת בנם הבכור, ארצ'י הריסון. בעוד שהדיווחים יוצרים את הרושם שהדוכס והדוכסית מסאסקס לא יגורו יותר בשטח, נראה כעת שהוא עדיין יהיה בבעלותם והם יחלקו את המקום עם יוג'יני וג'ק בעת ביקוריהם בבריטניה. הארי ומייגן ימשיכו לשאת באחריות הפיננסית של קוטג' פרוגמור, עליו הם שילמו 3.2 מיליון דולר מכיסם על מנת לשפץ אותו. לא צפוי שיוג'יני וג'ק ישלמו שכר דירה על החלל, אך ההחלטה להתגורר שם נעשתה לאחר התייעצות עם בני משפחה נוספים מבית המלוכה.

 

 

הארי ומייגן תמיד היו מאוד קרובים לג'ק ולנסיכה יוג'יני, שני הזוגות אף בילו יחד מספר פעמים כאשר הנסיך הארי רק החל לצאת עם מייגן–זמן רב לפני שמערכת היחסים שלהם התפרסמה בעיתונות.

הנסיכה יוג'יני, אשר מצפה ללדת את ילדה הראשון בתחילת 2021, וברוקסבנק גרו לפני כן באייבי קוטג' הצנוע, בארמון קנזינגטון. ווינדזור בהחלט מהווה בית נאות עבורם בהתחשב בעובדה שהוא ממוקם בעיר מולדתה. בנוסף, במקום מתגוררים הוריה, הנסיך אנדרו ושרה פרגוסון, אשר עדיין מתגוררים יחד בבקתה המלכותית בפארק הגדול של וינדזור.

 

 

דובר מטעם ארמון בקינגהאם סירב לאשר את המעבר ואמר: "פרוגמור הוא מקום מגורים פרטי של הדוכס והדוכסית מסאסקס וכל סידור שיבחרו בו הוא עניינם הפרטי".

YOU MIGHT ALSO LIKE