הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
FLIGHT LEVEL 320
מרכז סימולטור לטיסה
חוויה ייחודית לכל המפשחה - סימולטורים מיוחדים לבעלי רישיון טייס
FLIGHT LEVEL 320
מרכז סימולטור לטיסה
חוויה ייחודית לכל המפשחה - סימולטורים מיוחדים לבעלי רישיון טייס
Dr. Boris Grigorovich DDS
שירות מקצועי ומחירים נוחים
שתלים, כתרים, עקירות, סתימות, הלבנת שיניים, רפואת שיניים קוסמטית ועוד
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
AOC כועסת על שחרור הנער היורה מקנושה: "פריווילגיה גזעית"
קייל ריטנהאוס זכה לכותרות בארצות הברית לאחר שב-25 באוגוסט 2020 במהלך המהומות בעיר קנושה שבוויסקונסין רה למוות בשני בני אדם שתקפו אותו - עתה לאחר שגוייס כסף לשחררו בערבות יש הכועסים על כך - כולל דמוקרטים הקוראים בימים כתיקונם לשחרר בערבות פושעים אלימים ומהגרים בלתי חוקיים

נציגת ניו יורק בבית הנבחרים, אלכסנדריה אוקסיו-קורטז, הטיחה ביום שבת את מה שכינתה "סטנדרט כפול" במערכת המשפט הפלילי לאחר שהאשימה את  קייל ריטנהאוס היורה מקנושה בכך שהצליח להשתחרר בערבות בגובה 2 מיליון דולר.

כזכור ריטנהאוס נצפה יורה בשידור חי במספר מתפרעים בקנושה במהלך המהומות הקשות שאירעו בעיר במהלך חודש אוגוסט. בתמונות נראה כי לפחות שניים מהאנשים שנורו תקפו אותו, כשאחד מהם הינו אף פדופיל מורשע.

שחרורו של הנער בן ה-17 ביום שישי עורר זעם ברשתות החברתיות מצד כמה דמוקרטים שטענו כי זו דוגמה לפריווילגיה גזעית בתוך המערכת.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


"האם מישהו מאמין שריטנהאוס ישוחרר אם הוא היה מוסלמי ועשה את אותו הדבר בהקשר שונה?" שאלה אוקסיו-קורטז בטוויטר.

"עבור אנשים שאומרים 'גזענות מערכתית לא קיימת', זה איך שזה נראה: הגנה על עליונות לבנה שנעשית עמוק במערכות שלנו", המשיכה והוסיפה "חוק ואי סדר".

המחוקקת השמאלית השתמשה גם בשחרורו של ריטנהאוס כדי להתקיף את הטוענים נגד הרפורמה בערבות בכך שהתלוננה כי "אנשים אלימים ישוחררו מהכלא וישוטטו חופשי".

הם "לעתים רחוקות מכירים בכך שזו למעשה המערכת הנוכחית שיש לנו כיום עבור המיוחסים", צייצה AOC שתומכת בשחרור בערבות - בחינם...

הקשר לסייע לריטנהאוס - העומד בפני אישומים ברצח בירי של שני אנשים בתאריך ה-25 באוגוסט במהלך הפגנת Black Lives Matter בעיר ויסקונסין - להשתחרר, הועלה בעזרת השחקן ריקי שרודר ומנכ"ל חברת הכריות My Pillow מייק לינדל.

ריטנהאוס מתעקש שפעל בהגנה עצמית כאשר המשטרה אומרת כי הרג את המפגינים אנתוני הובר (26) וג'וזף רוזנבאום (36) ופצע אדם שלישי.

חברת הקונגרס במיזורי שנבחרה לאחרונה, קורי בוש, פעילה של Black Lives Matter, טענה גם היא כי שחרורו של ריטנהאוס הוא דוגמה למערכת משפט פלילית לקויה.

"80% מאסירי הכלא במחוז טקסס שמתו מ- COVID-19 שהו במעצר לפני המשפט ולא הורשעו בעבירות כלשהן. אם ניתן לשחרר את קייל ריטנהאוס, האם מעצר לפני משפט הוא באמת נושא לביטחון הציבור?" היא צייצה בטוויטר.

 

YOU MIGHT ALSO LIKE