Creative Solutions
משרד רואי חשבון והנהלת חשבונות
בעזרתינו תוציא פחות ותרוויח יותר
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Kosher Market USA
סופרמרקט כשר עד הבית
כל המוצרים מישראל אליכם הביתה - משלוחים בכל ארה"ב
The Law Office of Joseph A. Younes
משרד עו"ד המתמחה בטיפול בצוואות וירושות, תאונות דרכים ורכבים פגומים
בנוסף, מחיקת רישום פלילי בישראל והסדר מעמד מול צה"ל של ישראלים השוהים בחו"ל
EllEve Med Spa
הסרת שיער בלייזר, טיפולי פנים, בוטוקס ועוד
מרכז לטיפולי אסתטיקה במחירים מדהימים
National Hardwood Flooring
מתמחים פרקטים, רצפות עץ ומדרגות
התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר המשתלמת ביותר
הסכין הסופי: מנהיג הרוב הרפובליקני - "מרוצה מניסיונות ההדחה של הדמוקרטים, יש לטהר את המפלגה השמרנית מטראמפ"
מיץ' מק'ונל מעוניין למנוע מהנשיא לרוץ בשנת 2024, לכן הוא הביע סיפוק ממאמצי הדמוקרטים להדיח את הנשיא - בכך הוא מבקש לחסל את עתידו של טראמפ

הסנאטור מיץ/ מק'ונל, מנהיג הרפובליקנים בסנאט - למעשה הסנאטור החזק בארה"ב, אמר למקורביו כי הוא מאמין שהנשיא דונלד טראמפ ביצע עבירות בלתי ניתנות לערעור וכי הוא מרוצה מכך שהדמוקרטים עוברים להדיחו, מתוך אמונה שזה יקל על טיהור המפלגה, כך על פי הניו יורק טיימס.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים

בית הנבחרים יצביע ביום רביעי באופן רשמי להדיח את טראמפ בהסתה לאלימות כנגד המדינה, ונראה כי ההחלטה תעבור בקונגרס, אך דווקא בסנאט בו יש רוב רפובליקני יהיה קשה עליה לעבור - אך עתה לאור רצונו של מק'ונל לטהר את המפלגה מטראמפ נראה שסיכוייה גוברים.

פוקס ניוז מדווחים גם כן על דבריו של מק'ונל, ומספרים כי הוא "זועם" על טראמפ ונראה כי הוא נחוש להיפטר מצילו של טראמפ ומהשפעת התנועה הפופוליסטית שלו על המפלגה.

לא ברור כיצד מק'ונל יצביע במשפט ההדחה במידה והדמוקרטים בבית יצביעו להדיח את טראמפ (מה שככל הנראה יתרחש).

בית הנבחרים מתכנן להצביע על כתב הדחה היום הטוען כי טראמפ "הסית להתקוממות", בניסיון להפכו לנשיא הראשון בהיסטוריה המואשם פעמיים בהדחה.

חוקר המשפט והמומחה לחוקה ג'ונתן טורלי מוקדם יותר קבע כי הדמוקרטים יפגעו בחופש הביטוי בנמהרותם לסלק את הנשיא טראמפ רק כמה ימים לפני סיום כהונתו.

טורלי ציין במפורש כי "הקונגרס עומד לבקש את הדחת נשיא בגלל נאום המוגן במסגרת התיקון הראשון. זה ייצור תקדים להדחתו של כל נשיא שניתן להאשים אותו במעשיהם האלימים של אחרים לאחר השימוש בשפה פזיזה או דלקתית". 

אף על פי כן, על רקע אישורו של סגן הנשיא פנס הערב כי הוא "מתחייב לעבוד עם טראמפ עד סוף כהונתו" ובכך נתאמתו התחזיות כי לא יסכים לדרישות מנהיגת הרוב הדמוקרטי ננסי פלוסי כי יפעיל את התיקון ה-25; נראה שדמוקרטים בבית ילכו להצביע בעצמם על הדחה ביום רביעי.

כפי שטורלי ציין עוד בפוקס ניוז הערב, תוך שהוא מעיר על הדחיפה לכאורה של הדמוקרטים לעשות זאת: "הם מציעים להדיח נשיא על רקע נאום שרבים מאיתנו כינו כפזיז. אבל זה סוג של הדחה שילוחית במובן שהוא לא קורא לאלימות בנאומו. הוא למעשה אומר לחסידיו להיות שלווים, הוא אומר שהסיבה שהם צריכים ללכת לקפיטול היא לתמוך בחברים שמאתגרים את הבחירות ולעודד חברים אחרים להצטרף אליהם. כך שהנאום עצמו לא יענה על שום הגדרה פלילית של הסתה".

 

 

YOU MIGHT ALSO LIKE