לחברת קונסטרקשן ותיקה דרושים
אנשי מכירות עם או בלי נסיון
לידים איכותיים שעברו סינון, 2-3 לידים ביום, תמיכה בניהול פרוייקטים
Law Office Of Yoni Weinberg
מתמחים בנזקי גוף כתוצאה מתאונת דרכים - תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח
Law Office Of Yoni Weinberg
מתמחים בנזקי גוף כתוצאה מתאונת דרכים - תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן - שלושה ימים והכסף אצלך!
דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Aviram Law
נלחם עבורך עד קבלת הפיצוי המקסימלי
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Creative Solutions
משרד רואי חשבון והנהלת חשבונות
בעזרתינו תוציא פחות ותרוויח יותר
Ucallz
שירות מענה טלפוני לחברות Home service
מענה לשיחות וקביעת פגישות, מענה באנגלית וספרדית, כולל סופ"ש וחגים
"בשביל הכסף הם מוכנים להרים טלפון": כמות המלשינים נגד מקומות עבודתם לרשות לניירות ערך עלתה ב-31%
יושבים בבית בזמן סגר ואין לכם מה לעשות? למה שלא תלשינו על מקום העבודה לרשות! כך תוכלו להתנקם גם בבוס וגם בקולגות!

מאז שהחלה העבודה-מרחוק, מספר הדיווחים ל- SEC (הרשות הפדרלית לניירות ערך) על התנהגות בלתי חוקית של חברות גדולות זינקו.בשנת הכספים שהסתיימה ב-30 בספטמבר 2020, הרשות קיבלה 6,900 דיווחים (המכונים 'טיפים') המהווה זינוק של 31% לעומת השנה שעברה, כך דווח בבלומברג. עוד מצוין בכתבה שהגידול בטיפים "החל לצבור תאוצה אמיתית בחודש מרץ, כאשר נגיף הקורונה אילץ מיליונים להמיר את תא המשרד בספה בסלון"

ג'ורדן תומאס, לשעבר פקיד באותו הרגולטור שעזר בהקמת תוכנית, המקבילה למלשינון ברשות המיסים הישראלית, אמר: "אתה לא נצפה על יד מכונת הצילום כשאתה עובד מהבית.

ומעולם לא היה קל יותר להקליט פגישה כשבאפשרותך לעשות זאת מהשולחן במטבח."אדם וויץ, פסיכולוג ופרופסור בבית הספר לניהול "קלוג" שבאוניברסיטת נורת'ווסטרן, הוסיף: "כשאתה מרגיש מנותק מהעבודה, אתה מרגיש יותר בנוח לדבר."

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים

משרדי הרשות הפדרלית לניירות ערך (קרדיט- בלומברג)

והעלייה בהיקף מסירת המידע הובילה מצדה לתשלומים גדולים יותר מצד הרשות, מאז תחילת המגיפה שילמה 330 מיליון דולרים בפרסים, ובאוקטובר, פרס יחיד בסך 114 מיליון דולרים בין קבוצה קטנה של מדווחים.

אומנם התשלומים קשורים ככל הנראה למקרים שקדמו למגיפה, אך הם מעידים על מגמה של גידול בפרסים למדווחים. מאז שחוקק חוק דוד-פרנק, המאפשר את הפרסים הכספיים, בשנת 2010, ושהוכנס לתוקף כתוצאה משערוריות כספיות אדירות כגון פרשות מיידוף ואנרון. 

במסגרת התוכנית, יכולים המדווחים לקבל פרסים כספיים אם אלה מספקים מרצונם מידע ייחודי המביא לפעולת אכיפה. התשלומים עשויים לנוע בין 10% ל- 30% מהכסף, שנאסף במקרים בהם העיצומים על החחברה הנדונה עולים על מיליון דולר.

פרסים המשולמים מקרן שהקים הקונגרס - ולא כסף המגיע למשקיעים. שמם של אותם "מלשינים" לעולם אינו מתפרסם ולפעמים, תוך עבודה עם עורכי דין, ייתכן שה- SEC אפילו לא יודע את שמו של ה"מלשין".

"התאגידים ועורכי הדין שלהם מודעים היטב לעובדה שמספר הדיווחים רק עולה וכי הפרסים הכספיים עלו אף הם. בתור רשות, אם תשלם למוסרי המידע יותר, גם תקבל יותר. הבעיה היא שהם מוצפים בקצוות חוט ואין ברשות מנגנון חזק להפרדת התבן מהמוץ", סיכם ג'וזף גרונדפסט, נציב הרשות לשעבר. 

"הענקת פרסים נוספים - בוודאי פרסים גדולים יותר - כל הדברים הללו נועדו לתמרץ התייצבות" , אמרה מנהלת האכיפה לשעבר בארגון, סטפני אבקיאן.

מאז הקמתה, התוכנית שילמה כ -737 מיליון דולרים.

YOU MIGHT ALSO LIKE