The Law Office of Joseph A. Younes
משרד עו"ד המתמחה בטיפול בצוואות וירושות, תאונות דרכים ורכבים פגומים
בנוסף, מחיקת רישום פלילי בישראל והסדר מעמד מול צה"ל של ישראלים השוהים בחו"ל
Law Offices of Lior Sadgan
יש לכם בעיה חוזרת עם הרכב?
יתכן כי הנכם זכאים להחזר כספי
Law Offices of Lior Sadgan
יש לכם בעיה חוזרת עם הרכב?
יתכן כי הנכם זכאים להחזר כספי
Kosher Market USA
סופרמרקט כשר עד הבית
כל המוצרים מישראל אליכם הביתה - משלוחים בכל ארה"ב
Shikun & Binui
מחפשים בית בישראל? שיכון ובינוי מחכים לכם בבית
בבית בשכונות החלומות של שיכון ובינוי זה בית עם יציבות וביטחון
Energy Roofing inc
קבלנים! כל הפיתרונות לגגות תחת קורת גג אחת
National Hardwood Flooring
מתמחים פרקטים, רצפות עץ ומדרגות
התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר המשתלמת ביותר
רעידת אדמה: ה-FBI עקב אחר קלינטון בחשד למעורבות זרה ב-2014, ראש הבולשת חסם את החקירה והעניק להילרי תדרוך מיוחד
סוכני השטח של ה-FBI חשדו כי הקמפיין של קלינטון מקבל כספים זרים במטרה להשפיע על המועמדת הדמוקרטית, מה עשה ראש ה-FBI ? ביטל את החקירה ותדרך את עורכי דינה כיצד להמשיך ולפעול

סוכני שטח של ה-FBI ערכו חקירה גלויה בשנת 2014 שהתמקדה בכספי חוץ הזורמים למסע הבחירות הנשיאותי של הילרי קלינטון, אך במקום לקבל את צו ה-FISA המיוחד שנועד לאתר מרגלים זרים שביקשו, אך במקום זאת הנהלת ה-FBI תידרכה את המועמדת בנושא.

תזכירים לא מסווגים מגלים כי סוכני שטח של ה-FBI הפכו מתוסכלים מכך שהם בנו על קבלת צו הפיקוח נגד מודיעין זר (FISA) אך זכו להתעלמות, מתברר כי הם היו עד כדי כך מתוסכלים שהם העבירו את בקשתם הרבה מעבר לשרשרת הפיקוד אל מנהל ה-FBI דאז, ג'יימס קומי.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים

"בקשת ה-FISA נותרה בעיצומה ארבעה חודשים, למרות שפעילות חקירה שלאחר מכן סיפקה סיבה אפשרית נוספת ליישום ה-FISA", כתב סוכן FBI לקומי באפריל 2015.

בהתקשרות זו נכתב כי משרד השדה של הבולשת המוביל את הבדיקה ומבקש את צו ה-FISA, "עדיין לא בטוח מדוע הבקשה לא נשלחה לאישור סופי של ה-DOJ, אם כי מספר סיבות הועלו על ידי [האגף הפלילי], וכי כנראה ההחלטה למנוע את התקדמות החקירה מקורה 'בקומה השביעית'" - הקומה השביעית במטה האף-בי-איי בוושינגטון הבירה היא המקום שבו מנהל האף-בי-איי וצוות משרדיו יושבים.

תגובתו של קומי לדברים הייתה בלתי מתחייבת, "איני יודע כלום על זה אבל יהיה חכם יותר."

במקום לבחון את בקשת ה-FISA או את הסיבות לכך שסוכני השטח של ה-FBI ביקשו את הצו, הנהגת ה-FBI החליטה להעביר לצוות של קלינטון "תדרוך הגנתי" באוקטובר 2015, בדיוק כשהמערכת הנשיאותית שלה נכנסה להילוך גבוה.

על פי התזכירים שהוסרו, התדרוך הועבר לצוות המשפטי של קלינטון בראשות דייוויד קנדל וקתרין טרנר.

"לקנדל וטרנר הומלץ שה-FBI יספק להם את התדרוך הזה עבור מודעות, ולכן גב' קלינטון תוכל לנקוט בפעולות מתאימות כדי להגן על עצמה", נאמר בתזכיר סיכום.

"נאמר להם גם שה-FBI מבקש את עזרתם בזיהוי מקבלי הסיכום המתאימים האחרים, אם בכלל". לעורכי הדין של קלינטון נאמר, "על הקמפיין להגביר את עירנות התרומות הקשורות לכל אחד מהנושאים שנדונו לעיל". התזכירים המסווגים אינם מראים את שם המדינה הזרה המדוברת וכן את משרד השדה של ה-FBI שביקש את צו ה-FISA. אך הם מבהירים את העלילה כ"כסף זר שעשוי להיתרם לקמפיין שלה כאשר תכריז על התמודדותה לנשיאות".  התזכירים אינם מציעים שום ראיות שקלינטון עצמה הייתה מודעת לעלילה, אך מכיוון שהנושא עצמו לאנחקר לא נוכל לדעת האם זה המצב, והאם סיכום המפגש בין הסוכנים שקיבלו הוראה מהקומה השביעית, ובין קלינטון משקף את עמדת סוכני השטח בפרשה.

לא ברור אם בקשת צו ה-FISA נבדקה אי פעם באמת על ידי הנהגת ה-FBI.

התזכירים סווגו בפקודה בשעה 11 על ידי הנשיא היוצא טראמפ.

הם משמשים כדי להמחיש את הניגוד הבלתי שוויוני באופן בו ה-FBI התייחס לקלינטון וטראמפ בהתאמה. 

YOU MIGHT ALSO LIKE