Ucallz
שירות מענה טלפוני לחברות Home service
מענה לשיחות וקביעת פגישות, מענה באנגלית וספרדית, כולל סופ"ש וחגים
Nadlan in Miami
סוכן הנדל"ן שלך בפלורידה
מתמחה בהשקעות נדל"ן ובתי יוקרה
Nadlan in Miami
סוכן הנדל"ן שלך בפלורידה
מתמחה בהשקעות נדל"ן ובתי יוקרה
Law Offices of Amir Soleimanian & Assoc
דוח תנועה? נהיגה בשכרות - DUI?
לייעוץ חינם התקשרו עכשיו
Teddy Zach Insurance
ביטוחים בתחום הקונסטרקשיין- ביטוח קבלנים, ביטוח תאונות עבודה, ביטוחי בנייה ועוד
לקבלת הצעת מחיר התקשרו עוד היום
EllEve Med Spa
הסרת שיער בלייזר, טיפולי פנים, בוטוקס ועוד
מרכז לטיפולי אסתטיקה במחירים מדהימים
National Hardwood Flooring
מתמחים פרקטים, רצפות עץ ומדרגות
התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר המשתלמת ביותר
הבמאי סטיבן שפילברג יקבל השנה את פרס ״הנובל היהודי״
הפרס המדובר מוענק מדי שנה לאמנים ממוצא יהודי, והשנה הוא מגיע לקולנוען האהוב סטיבן שפילרבג אשר אחראי על סרטים כמו ״לינקולן״ ו״רשימת שינדלר״. עם תרומה מרשימה לקולנוע, לשימור זכירון השואה, ולחירות האדם, נראה שזה לגמרי הבחירה המתבקשת

פרס ״הנובל היהודי״ יוענק השנה ללא אחר מאשר הבמאי היהודי סטיבן שפילברג. הפרס מוענק מדי שנה לאנשים ממוצא יהודי אשר ההשיגים שלהם הצליחו לעורר השראה בקרב מיליונים ולחצות דורות. כידוע, שפילברג הינו במאי מוערך ומוצלח בשנים האחרונות בעולם כולו, ובין סרטיו תוכלו למצוא את ״פאק היורה״, ״מלתעות״, העיתון״, אי.טי״, וכמובן ״רשימת שינדלר״, ו״לינקולן״. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים

הבמאי זכה לאורך שנותיו בעשרות פרסים ועיטורים לאומיים, ואף קיבל את מדליית החירות של ארצות הברית, ואת תואר אביר הכובד מטעם המלכה אליזבת. שפילברג גבר השנה על מועמדים רבים כגון הזמרת ברברה סטרייסנד, גל גדות ועוד. 

פרס ״הנובל היהודי״ מוענק מאז שנת 2014 והוא מעניק לזוכה סכום מרשים של שני מיליון דולר. כידוע, מאז הקמתו, הוענק הפרס בישראל, בירושלים, בטקסט חגיגי. אך לפני מספר שנים, הוחלט לשנות את אופן מענק הפרס, בעיקר בעקבות החלטתה של השחקנית נטלי פורטמן לא להגיע לישראל ולאסוף את הפרס מידיו של ראש הממשלה. 

עד כה זכו בפרס השחקן מייקל דאגלס, ראש עיריית ניו יורק מייקל בלומברג, הפסל אניש קאפור, הכנר יצחק פרלמן, ועוד. השנה לעומת שנים קודמות, נפתחה ההצבעה לקהל הרחב, אך עם זאת, ההחלטה הסופית עדיין נלקחת על ידי חברי הוועדה. החדשות הטובות הן כי הפעם, סטיבן שפילברג זכה ברוב קולות משני הצדדים. 

מחברי הוועדה נמסר: ״שפילברג העל מסירה יוצאת דופן לשימור והעברת זיכרון השואה באמצעות פרויקטים שונים והפעילות הציבורית שלו הצליחה לשבור מעגלי אלימות וגזענות מסביב לעולם. הפרס מבקש לחגוג את הכישרון יוצא הדופן של הבמאי, ואת המחויבות שלו להפוך את העולם בו אנו חיים למקום טוב יותר״. 

חתן הפרס של השנה הקודמת, נתן שרנסקי, פוליטיקאי, סופר, ופעיל זכויות אדם אשר כיהן כראש הסוכנות היהודית, הגיב: ״סטיבן שפילברג שוזר באמנות שלו אלמנטים מרכזיים בתרבות היהודית, ושם דגש על קבלת האחר, זהות ושייכות. שפילברג שומר על האנושיות בעולם הזה, והכישרון שלו ללא ספק הופך אותו ואת יצירותיו אוניברסליות״.YOU MIGHT ALSO LIKE