EllEve Med Spa
הסרת שיער בלייזר, טיפולי פנים, בוטוקס ועוד
מרכז לטיפולי אסתטיקה במחירים מדהימים
The Law Office of Joseph A. Younes
משרד עו"ד המתמחה בטיפול בצוואות וירושות, תאונות דרכים ורכבים פגומים
בנוסף, מחיקת רישום פלילי בישראל והסדר מעמד מול צה"ל של ישראלים השוהים בחו"ל
The Law Office of Joseph A. Younes
משרד עו"ד המתמחה בטיפול בצוואות וירושות, תאונות דרכים ורכבים פגומים
בנוסף, מחיקת רישום פלילי בישראל והסדר מעמד מול צה"ל של ישראלים השוהים בחו"ל
Law Offices of Amir Soleimanian & Assoc
דוח תנועה? נהיגה בשכרות - DUI?
לייעוץ חינם התקשרו עכשיו
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Creative Solutions
משרד רואי חשבון והנהלת חשבונות
בעזרתינו תוציא פחות ותרוויח יותר
Law Offices of Lior Sadgan
יש לכם בעיה חוזרת עם הרכב?
יתכן כי הנכם זכאים להחזר כספי
הביטקוין מזנק, ונושק לראשונה ל-50 אלף דולרים
בין אם זו מדיניות הפד או אי יציבות השווקים או נגיף הקורונה, נראה שגורמים רבים מסייעים לאחרונה בידי הביטקוין להרקיע שחקים, האם המגמה תמשך?

ביטקוין קרוב ל 50,000 $, וממשיך בעלייה המדהימה שגרמה לו לזנק כמעט 20,000 $ השנה. המטבע הקריפטוגרפי הגיע לשיא של 49,714.66 דולר ביום ראשון לפני שנסוג מעט. הביטקוין עדיין עלה בכ -4%

ביממה האחרונה. המשקיעים הביאו את מחירו אל השחקים בזמן נגיף הקורונה, כאשר הפדרל ריזרב הוריד את הריבית לכמעט אפס במרץ 2020 (ומצפה להשאיר אותם שם עוד מספר שנים), והחליש את הדולר האמריקני בצורה קשה.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים

 

מצב זה הופך את הביטקוין, באופן יחסי, למטבע אטרקטיבי. יש מגבלה מוגדרת למספר הביטקוינים - ויהיו 21 מליון ביטקוינים בלבד, והמשקיעים מאמינים שברגע שהאספקה ​​תגמר, ערך המטבע הדיגיטלי יכול רק לעלות.

כאשר הביטקוין עולה לשיאים של כל הזמנים, משקיעים גדולים ששמם נהיה כבר מותר אוגרים אותו, חברות צרכנות ענקיות מאמצות אותו, ומסייעות להערכת השווי הגואה של המטבע. בשבוע שעבר טסלה הודיעה שהיא עשויה לקבל בקרוב את המטבע כתשלום עבור מכוניותיה.

וטסלה, (סימול: TSLA) חברת הרכב היקרה ביותר בשוק המניות, אמרה כי היא מחזיקה בחלק מהמזומנים שלה בביטקוין ולא במטבע מסורתי

ביום רביעי הודיעה מאסטרקארד כי תתמוך ב"מטבעות קריפטוגרפיים נבחרים " ישירות ברשת שלה מאוחר יותר השנה. זה היווה אבן דרך מרכזית עבור הביטקוין: סקוואר (SQ) ופייפאל (PYPL) החלו באחרונה לאפשר ללקוחותיהם לסחור בביטקוין, אך מאסטרקארד תהיה לפלטפורמה המרכזית ביותר של הביטקוין עד כה.

 כל זה זה מוסיף מנה של תוקף ומשיכה לקריפטו עבור משקיעים רגילים. לדוגמא, בכיר בבלאקרוק אמר בשנה שעברה כי הביטקוין יכול יום אחד להחליף זהב. וג'יי זי ומנכ"ל טוויטר ג'ק דורסי הודיעו ביום שישי כי הצמד מקים קרן לפיתוח ביטקוין. הביטקוין עבר 20,000 דולר לראשונה בדצמבר, והוא הכפיל את ערכו תוך משלושה חודשים.

 

תיאבון לסיכון

ובכל זאת, הזינוק האחרון מראה סימנים להתמוססות - התלהבות יתר שמונעת על ידי החשש להחמיץ (FOMO) , ולא רק גורמים פונדמנטליים. קחו כדוגמה את הציוצים הסרקסטיים של אילון מאסק על יריב הביטקוין

דוגקוין בחודשים האחרונים: המטבע הדיגיטלי, שנבנה בעצמו כפרודיה של מטבע קריפטוגרפי, עלה ב -50% בתחילת החודש לאחר שמוסק צייץ, רק כדי להתרסק בשבוע האחרון. לאנתוני סקרמוצ'י, מייסד סקייברידג' קפיטל, יש חלק גדול בביטקוין וקרן המיועדת למשקיעים עשירים: ה- SkyBridge Bitcoin Fund LP. אבל אפילו הוא אומר שאנשים צריכים להיזהר. הוא אמר בחודש שעבר שיכול להיות תוספת נכבדה לתיק המשקיעים הממוצע - אבל אתה צריך אומץ בשביל זה.

אחרי הכל, מחירי הביטקוין התרסקו מתחת ל -4,000 דולר זמן קצר לאחר שהגיעו לשיא הקודם של קצת פחות מ -20 אלף דולרים בדצמבר 2017. "זו יכולה להיות פיצוץ בועה עליונה", אמר סקרמוצ'י בינואר.

"אנו מצפים מהקרן להיות תנודתיות והיא עלולה להפסיד כסף" סקרמוצ'י אמר כי מחיר הביטקוין יכול לצנוח לפתע בין 20% ל -50%. אבל הוא גם הדגיש את יכולת ההישארות של הביטקוין במהלך העשור האחרון: אם היית לוקח 1 דולר ושם 99 סנט ממנו במזומן וסנט אחד בביטקוין, אסטרטגיית ההשקעה הזו הייתה עולה על 1 דולר שהושקעו ב- S&P 500 בעשר השנים האחרונות" הוא ציין. 

"המסלול הסביר יותר הוא שאנשים יכולים להרוויח סכום כסף מונומנטלי. הביטקוין אינו מוגבל על ידי מדיניות הפדרל ריזרב או בעיות אספקת זהב", אמר. "יש יותר ביקוש לביטקוין עכשיו מאשר ההיצע. המחיר אמור לעלות."

 

YOU MIGHT ALSO LIKE