לחברת קונסטרקשן ותיקה דרושים
אנשי מכירות עם או בלי נסיון
לידים איכותיים שעברו סינון, 2-3 לידים ביום, תמיכה בניהול פרוייקטים
Meir Raanan
מאיר רענן - ראיית חשבון
עונת המיסים החלה, אל תחכו לרגע האחרון!
Meir Raanan
מאיר רענן - ראיית חשבון
עונת המיסים החלה, אל תחכו לרגע האחרון!
Law Office Of Yoni Weinberg
מתמחים בנזקי גוף כתוצאה מתאונת דרכים - תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח
Kosher Market USA
סופרמרקט כשר עד הבית
כל המוצרים מישראל אליכם הביתה - משלוחים בכל ארה"ב
Shikun & Binui
מחפשים בית בישראל? שיכון ובינוי מחכים לכם בבית
בבית בשכונות החלומות של שיכון ובינוי זה בית עם יציבות וביטחון
Ucallz
שירות מענה טלפוני לחברות Home service
מענה לשיחות וקביעת פגישות, מענה באנגלית וספרדית, כולל סופ"ש וחגים
עשרות אלפי צופים דורשים: להחרים את סרטה של סיה בגלובוס הזהב
לאחר שבחרה ללהק לתפקיד הראשי של סרטה ״מיוזיק״ נערה אוטיסטית וזכתה לתגובות קשות מצד הצופים, נראה כי סיה הולכת ומסתבכת, וכעת עשרות אלפים חתמו על עצומה להחרים את הסרט בגלובוס הזהב

עלילת הסרט עוקבת אחר הגיבורה ״מיוזיק״, אשר שקועה בעולמה וחווה את מגבלות האוטיזם. אחותה הגדולה של מיוזיק, אשר מכורה לאלכוהול, מצליחה לעורר שינוי מהותי בחייה בעקבות אחותה הקטנה. או יותר נכון לומר אולי, בעקבות התמימות והעדר המודעות שלה. אך מיוזיק עצמה, לא בדיוק זזה ממקומה. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים

מיוזיק חווה את המציאות על ידי מוסיקה, חוויה אשר באה לידי ביטוי בסרט באמצעות סרטוני שירה וריקוד, אשר פתאום מופיעים ויוצרים תחושת תלישות, כפי שהגיבורה עצמה חשה. אמנם מדובר בתחבולה מובהקת במיוחד מצידה של סיה, ואולי גם צפויה, אך עדיין היא מצליחה לעבוד.

מיוזיק למעשה מסיימת את הסרט ממש כפי שהתחילה אותו, באותו המקום בדיוק. ללא כל שינוי, אך עם אופטימיות חסרת מודעות, נוגעת ללב. כולם אוהבים אותה, דואגים לה, ועוקבים אחריה, מלבד אחותה הגדולה. אך כבר בתחילת הסרט, סבתה של מיוזיק, איתה היא גרה, נפטרת, ובכך מעבירה את האחריות לאחות. 

אחותה של מיוזיק נאלצת לשנות את חייה, ולקחת אחריות על אחותה הקטנה. היא מגיעה לדירה של הסבתא, ומתחילה לטפל במיוזיק, להשגיח עליה ולהיות לצידה, כאשר בהתחלה לא ברור מה מניע אותה יותר, המצפון, או אולי התקווה כי תוכל להתערב בצוואה שהותירה הסבתא. 

את הדרמה המוזיקלית ״מיוזיק״ ביימה סיה על פי פזמונים ודיאלוגים אשר כתבה לאורך השנים בעצמה, ואת הליהוק בחרה אף היא בעצמה, כאשר להיקה כגיבורה המרכזית של הסרט את הרקדנית מאדי זיגלר, המוכרת בעיקר מהקליפים הרבים של הזמרת. נראה כי לסיה וזיגלר היו כוונות טובות: להפיץ מסר חיובי על אוטיזם, וההתמודדות איתו, אך מסתמן כי לא בדיוק הלך להן. 

הסרט זכה במועמדות לשני פרסי גלובוס הזהב, אך תוך זמן קצר קהל הצופים חשב אחרת, ויצא במחאה להחרים את הסרט בגלובוס הזהב. התגובות לבחירת הליהוק של סיה היו שליליות ומלאות בוז, ולמעשה, ניתן לומר כי רוב הצופים פשוט לא קיבלו את הצעד של סיה בהבנה. 

סיה מצידה ניסתה להסביר את הבחירה שעשתה, אך הניסיון שלה לא עלה יפה, התגובות הלכו והחריפו, והסיפור כולו יצא מכלל שליטה וכיכב בכותרות וברשת. ואם כל זה לא מספיק, הואשמה סיה כי עיצבה את הגיבורה של הסרט באופן סטריאוטיפי ושטוח.  

לאורך הסרט, זיגלר מציגה שלל תסמינים אשר אמורים להציג לצופה את המגבלות של אדם אוטיסט בעולם, בחברה, אך לפי דעת הקהל, גם ייצוג זה לוקה בחסר, ואף מוציא שם רע לאוטיסטים ברחבי העולם. תוך זמן קצר, סיה החליטה שהצדק עם הקהל, ויצאה במסר כי אכן תוריד את הסצנות הרלוונטיות. 

הסרט כאמור מועמד לפרס גלובוס הזהב, הן בקטגוריית הסרט המוזיקלי הטוב ביותר, והן בקטגוריית סרט הקומדיה הטוב ביותר. קייט הדסון אשר משחקת אף היא בסרט, בתור האחות הגדולה של מיוזיק, מועמדת גם היא לפרס הנחשק, בתוך השחקנית הטובה ביותר. 

בינתיים, למעלה מ-60 אלף אנשים חתמו על העצומה המדוברת להוריד את מועמדות הסרט בטקס גלובוס הזהב המקורי.  ובכל זאת, נראה כי סיה לא מתייאשת, ומנסה לפנות לליבם של הקהל, להסביר שהכוונות היו תמימות וטובות.  

YOU MIGHT ALSO LIKE