Creative Solutions
משרד רואי חשבון והנהלת חשבונות
בעזרתינו תוציא פחות ותרוויח יותר
Israel insurance family
ביטוחי בריאות פרטיים וממשלתיים בכל ארה"ב
כל סוגי הוויזות- אזרחים, גרין קארד, סטודנטים ותיירים
Israel insurance family
ביטוחי בריאות פרטיים וממשלתיים בכל ארה"ב
כל סוגי הוויזות- אזרחים, גרין קארד, סטודנטים ותיירים
EllEve Med Spa
הסרת שיער בלייזר, טיפולי פנים, בוטוקס ועוד
מרכז לטיפולי אסתטיקה במחירים מדהימים
Kosher Market USA
סופרמרקט כשר עד הבית
כל המוצרים מישראל אליכם הביתה - משלוחים בכל ארה"ב
Law Offices of Amir Soleimanian & Assoc
דוח תנועה? נהיגה בשכרות - DUI?
לייעוץ חינם התקשרו עכשיו
Meir Raanan
מאיר רענן - ראיית חשבון
עונת המיסים החלה, אל תחכו לרגע האחרון!
חשד לחטיפה בקליפורניה: חשש לחיי אם ובנה שנעלמו לאחר שהאב יצא למסע רצח ברחובות
במשטרה לא יודעים לומר אם קימברלי ובנה ברחו, או שמא נפלו קורבן אף הם למעשיו של דרון ויליאמס, שנעצר בסוף השבוע לאחר שפתח באש באופן אקראי לעבר כבאים ופרמדיקים שהעניקו טיפול לחולה. חקירתו הובילה את המשטרה לדירה בעיר שבה אותרה גופת גבר, שלפי החשד נרצח ע"י ויליאמס

המשטרה בצפון קליפורניה חוששת לחייהם של אישה בת 31 ובנה, וזאת לאחר שבן זוגה לשעבר ואביו של הילד נעצר בעקבות מסע פשיעה קטלני.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים

קימברלי מיקס ומכונית האאודי שלה. במשטרה לא מצליחים לאתר אותה או את בנה הצעיר (צילום: משטרת אנטיוך)

 

תחילת האירוע בסמוך לשעה 9:00 בלילה ביום שבת האחרון בעיר אנטיוך (Antioch), כ-50 ק"מ צפון-מזרחית מסן פרנסיסקו.

עובדי מסעדה מקומית באנטיוך הזעיקו את כוחות ההצלה לאחר שאחד הסועדים סבל מכאבים עזים בבטנו. בזמן שהכבאים ופרמדיקים העניקו לאיש טיפול רפואי, אש נפתחה לעברם מרכב חולף.

 

 

בהודעת המשטרה המקומית הוסבר כי החשוד חלף בסמוך למסעדה בשתי פעמים נפרדות, ובשתיהן הוא ירה באופן אקראי לעבר כוחות ההצלה. כבאי ופרמדיק נפגעו מן הירי ופונו לבית החולים, אך למרבה המזל לא נשקפת סכנה לחייהם.

"דברים מוזרים תמיד יכולים לקרות בזירות שאליהן אנו מגיעים", הסביר ג'ו אוטוליני, מפקד מערך הכבאות של מחוז קונטרה קוסטה, "אבל אני חושב שזו הפעם הראשונה שבה כבאי נפגע מירי".

 

החשוד, דרון ויליאמס, שנעצר בתום מרדף קצר

 

המשטרה באנטיוך הצליחה לעצור את החשוד, שבהמשך זוהה כדרון ויליאמס בן ה-26, בתום מרדף שנמשך דקות ספורות והסתיים כאשר החשוד התנגש ברכב חונה.

לאחר מעצרו של ויליאמס, השוטרים ביצעו בדיקה בבית בעיירה הסמוכה דיסקברי ביי, שם התגלתה גופתו של מייקל איליף בן ה-64. מהודעת המשטרה עולה כי הוא נורה למוות ו-וויליאמס הוא החשוד המרכזי, אך לא ברור כיצד החוקרים הגיעו לשם, ולא ידוע מה הקשר, אם בכלל, בין ויליאמס לנרצח.

לאור רציחתו של איליף והירי האקראי לעבר הכבאים ופרמדיקים, חוקרי המשטרה החלו לחשוד שישנם קורבנות נוספים. אי לכך הם ניסו ליצור קשר עם בת זוגו לשעבר, קימברלי מיקס בת ה-31, ובנם המשותף בן ה-4. למרות המאמצים הרבים שנעשו, במשטרה לא מצליחים לאתר את השניים.

 

פינוי גופתו של מייקל איליף, שלפי החשד נרצח ע"י ויליאמס

 

לא ברור אם הם נמלטו מוויליאמס, או שמא קרה להם דבר גרוע יותר, אך במשטרה הסבירו שהם גם לא מצליחים למצוא את מכונית האאודי של מיקס (בעלת לוחית רישוי של קליפורניה, 8UKN742).

כעת השוטרים ממשיכים לחפש אחר האם ובנה, ובמקביל ויליאמס הואשם בסעיף בודד של רצח ו-10 סעיפים נוספים של ניסיון לרצח. בית המשפט קבע לו שחרור בערבות בגובה 11 מיליון דולר, ונכון לכתיבת שורות אלו הוא נותר במעצר. 

YOU MIGHT ALSO LIKE