לחברת סולר / הום אימפרובמנט
דרושים אנשי מכירות וראנר
עם / בלי ניסיון, לידים בשפע, תנאים מעולים
Dr. Boris Grigorovich DDS
שירות מקצועי ומחירים נוחים
שתלים, כתרים, עקירות, סתימות, הלבנת שיניים, רפואת שיניים קוסמטית ועוד
Dr. Boris Grigorovich DDS
שירות מקצועי ומחירים נוחים
שתלים, כתרים, עקירות, סתימות, הלבנת שיניים, רפואת שיניים קוסמטית ועוד
לחברת סולר מובילה
דרושים מנהלי ואנשי מכירות
לסניפנו בריברסייד, סן דיאגו, קונקורד, סן חוזה, סקרמנטו ולוס אנג'לס
IMPERIAL
Tile & Stone
Inspiration - Quality - Design
היו שותפים לחסד
עזרה ותמיכה בחיילים בודדים
‎המטרה שלנו היא לספק קורת גג ותמיכה כלכלית לחיילים בודידם ונוער בסיכון
Tahini AL ARZ
עם הצלחה לא מתווכחים
מפיצים ובעלי חנוניות בארה"ב התקשרו עכשיו
סדרת הדוקו-ריאליטי ״פה קבור הכלב״ מציגה אהבה ללא תנאים
״פה קבור הכלב״ מבית ענקית הסטרימינג נטפליקס, עוקבת אחר מאלף הכלבים של הכוכבים, ומזכירה לכולנו מדוע הכלב הינו החבר הטוב ביותר של האדם, ושאין בעולם אהבה, כמו אהבה של כלב לבעליו

סדרת הדוקו החדשה ״פה קבור הכלב״ מציגה את מאלף הכלבים המפורסם  ג'אס לברט, אשר עוזר לכלבים עם בעיות התנהגות. אמנם לאורך הסדרה אכן ניתן לראות את התהליך שעוברים הכלבים, בזכות עזרתו המקצועית של לברט, אך בסופו של דבר, מדובר בסדרה אשר מצליחה להציג את המערכת היחסים המופלאה בין הכלב לבעליו, כזו שמתהדרת באהבה ללא תנאים.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים

כל פרק מצליח לרגש בדרכו, בעיקר בזכות עריכה נכונה, ובניית נרטיב חכמה. הצופה נחשף למספר כלבים, כאשר כל אחד סובל מבעיית התנהגות כזו או אחרת, אך בסופו של יום, לאחר סדרת אימונים מותאמת אישית, מצליחים הכלבים לדבוק בהתנהגות ראויה. 

ג׳אס לברט הינו מאלף כלבים מפורסם, בעיקר בקרב הביצה ההוליוודית, אשר הקים מרכז אילוף ייחודי לכלבים בשם: "קלי k9". ההתמחות של לברט היא לטפל בכלבים ״הבעייתים״ ביותר, כאלה שסובלים מבעיות התנהגות חמורות, ובכך הוא עוזר לבעליהם להחזיר את הכלב למוטב. 

האישיות של לברט משחקת תפקיד מרכזי לאורך כל הסדרה, כאשר הוא לא חוסך פרטים אישיים מהצופים כשהוא מספר על ילדותו הקשה ברחובות של אוקלנד. עם זאת, הסוף הוא אופטימי. לברט הצליח בסופו של דבר לבחור מגורלו, ואיך לא, בזכות הכלבים. 

כיום הוא נחשב למאלף המבוקש ביותר, וכמו מוכר בכל רחבי הוליווד. הטכניקה של לברט מבוססת על שיטת אילוף מסורתית, אשר פותחה אי שם במלחמת העולם הראשונה. בפרק הראשון של ״פה קבור הכלב״ ניתן לראות את ליידי מקבת, כלבת פיטבול בעלת עבר טראגי. היא נקלעה לקרב יריות, חייתה ברחוב זמן רב לצד הומלס, ואף בעקבות פציעה, רגלה נכרתה. 

התוצאה ברורה, ליידי מקבת הפכה לכלבה אגרסיבית וחרדתית, בעיקר כלפי זרים. לברט מגיע לביתו של המאמץ של מקבת, ומכיר אותו ואת הכלבה. מאותה נקודה, מתחיל תהליך האימון שלה, אשר מתקיים תוך סובלנות ואהבה גדולה מצידו של לברט. תוך זמן קצר, ניתן לראות שינוי מהותי אצל ליידי מקבת, מה שמצליח גם לשפר את איכות החיים של בעליה. 

אין ספק כי הנושא בו עוסקת הסדרה ״כאן קבור הכלב״ הוא רגיש ומורכב. למעלה מ-6 מיליון בעלי חיים נכנסים מדי שנה למאות מכלאות ברחבי ארצות הברית. מתוכם, מיליון וחצי מומתים. המציאות בהחלט עגומה, אך הסדרה מצליחה לעורר מודעות בנושא, להישאר אופטימית, ולהנגיש את המסר החשוב ביותר, אין כמו אהבת כלב לבעליו. YOU MIGHT ALSO LIKE