הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Lalezary Law Firm
נפצעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלווה ונדאג לך לאורך כל הדרך עד לקבלת הפיצוי המקסימלי המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Lalezary Law Firm
נפצעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלווה ונדאג לך לאורך כל הדרך עד לקבלת הפיצוי המקסימלי המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Law Office Of Yoni
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
טירוף הנדל"ן בלאס וגאס נמשך: מחירי הבתים זינקו לשיא חדש
דו"ח חדש שפורסם הבוקר חשף כי המחיר החציוני של בית שנמכר בחודש שעבר עמד על 355 אלף דולר, עלייה של יותר מ-12% לעומת שנה שעברה, והחודש השלישי ברציפות שבו נקבע שיא חדש. מגמות דומות נרשמו גם בדירות ונכסים נוספים

מחירי הבתים באזור לאס וגאס זינקו במהלך החודש הקודם וקבעו שיא חדש, ומגמה זו צפויה להימשך לאור העובדה שמלאי הבתים שמוצעים למכירה הולך ויורד. כך עולה מדו"ח חדש שפורסם הבוקר (שני).

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


אילוסטרציה (צילום: Shutterstock)

 

הדו"ח פורסם ע"י Las Vegas Realtors, או LVR, הסניף המקומי של איגוד סוכני הנדל"ן הלאומי (National Association of Realtors, או NAR). ראוי להוסיף כי הדו"ח מתייחס אך ורק לנכסים קיימים - כלומר, לא בתים חדשים שנבנים ומיד נמכרים.

בפועל, המחיר החציוני של בית פרטי ("וילה") באזור לאס וגאס עמד על 355 אלף דולר במהלך חודש פברואר. מעבר לכך שמדובר בשיא חדש, זהו החודש השלישי ברציפות שבו השיא נשבר.

למעשה, המחיר החציוני של הבתים באזור זינק ב-12.3% לעומת פברואר 2020, אז הנתון עמד על 316 אלף דולר. מגמות דומות למדי נרשמו גם בנתוני המכירות של דירות ("קונדו" ו-"טאון האוס"), שעלו ב-12.9% בשנה החולפת, מ-175 אלף דולר בפברואר 2020 ל-197 אלף דולר בחודש שעבר.

לדעת רבים, מחירי הבתים בלאס וגאס צפויים לזנק עוד יותר בשנים הקרובות, בייחוד בשל העובדה שהביקוש גובר על ההיצע.

נדמה כי הנתון הבא ממחיש את המצב בשוק הנדל"ן בלאס וגאס בצורה הטובה ביותר: רק 1,677 בתים ו-675 דירות שהוצעו למכירה במהלך פברואר סיימו את החודש ללא הצעות רשמיות. מדובר בירידה של 60.4% ו-44.4%, בהתאמה, בהשוואה לפברואר 2020.

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE