לחברת קונסטרקשן ותיקה
דרושים אנשי מכירות
מינימום הכנסה בחודש הראשון גם אם לא ביצעת מכירה
Law Offices of Amir Soleimanian
נהיגה בשכרות - DUI?
משרד עו"ד המתמחה בדיני תעבורה
Law Offices of Amir Soleimanian
נהיגה בשכרות - DUI?
משרד עו"ד המתמחה בדיני תעבורה
Law Offices of Lior Sadgan
יש לכם בעיה חוזרת ברכב?
יתכן כי הנכם זכאים להחזר כספי
היו שותפים לחסד
עזרה ותמיכה בחיילים בודדים
‎המטרה שלנו היא לספק קורת גג ותמיכה כלכלית לחיילים בודידם ונוער בסיכון
לחברת סולר / הום אימפרובמנט
דרושים אנשי מכירות וראנר
עם / בלי ניסיון, לידים בשפע, תנאים מעולים
Wintorium
חלונות & ודלתות
מתחייבים למחירים הטובים ביותר, אספקה מהירה והתקנה ברמה הגבוהה ביותר
עיסוק בזנות, בתי בושת והרבה אקשן: יוצרי ״בית הנייר״ בסדרה חדשה
״שמיים אדומים״ היא הסדרה החדשה של יוצרי ״בית הנייר״ אשר עלתה לאחרונה בנטפליקס. העלילה מספרת את סיפורן של שלוש זונות שבוחרות מבית בושת, אחריהן רודף סרסור מאיים. התוצאה? בינג׳ מלא אקשן ומתח

״בית הנייר״ הייתה אחת הסדרות הפופולריות ואהובות ביותר של התקופה האחרונה. כעת, אותם יוצרים (אלכס פינה ואסתר מרטינז לובאטו) החליטו שבהחלט הגיע הזמן לסדרה חדשה. התוצאה היא סדרת מתח עם הרבה עירום נשי, אלימות, סמים, ואקשן. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים

סיפור המסגרת של ״שמיים אדומים״ הוא בית בושת יוקרתי, בבעלותו של סרסור מאיים בשם רומיאו, ושלוש נשים שמחליטות יום אחד לברוח לחופשי, אך תוך זמן קצר, חוזרות לנקום נקמה מתוקה. הסיפור מצליח להציג לא מעט מתח, דרמה, וגם מיניות, אלימות, ומורכבות. יותר מכך, נראה כי הסדרה מבקשת לספק לצופה הצצה לנסיבות החיים הטרגיות של אותן שלוש זונות. 

הסדרה מתאפיינת בנרטיב מורכב, מרתק, ובעיקר ממכר, כזה שלא מאפשר לכם לצפות בפרק אחד בלבד. גם הצילום לאורך הסדרה מרהיב ומשרת את המטרה. שלושת הנשים, הגיבורות של הסדרה, משחקות היטב, ומוציאות את המיטב מהטקסט והסיטואציה. הסדרה מצליחה להפוך די בקלות לבינג׳ מהנה, מלוטש, צבעוני ורווי אקשן. 

הסדרה בת שמונה פרקים, קצרים יחסית (במונחים של סדרות אחרות ברשת הסטרימינג, נטפליקס), כאשר כל פרק עומד על עשרים וחמש דקות בלבד. הסוף, כפי שיוצרי ״בית הנייר״ יודעים לעשות, הוא רק סיום אשר מכין את הצופה לעונה הבאה, כך שתנסו ולא לטפח ציפיות לסוף כזה שיסגור עבורכם את כל הפינות. 

נראה שאלכס פינה ואסתר מרטינז לובאטו מצליחים לשחזר את ההצלחה של ״בית הנייר״, והסדרה החדשה שלהם, ״שמיים אדומים״ בהחלט מצליחה לעורר לא מעט סקרנות ועניין בקרב הצופים, על אף שעלתה לאחרונה. עבור המעריצים המושבעים של ״בית הנייר״ ללא ספק מדובר על בשורה משמחת, ועבור מי שפשוט נהנה מסדרות אקשן מורכבות ואיכותיות, זו בהחלט התשובה. YOU MIGHT ALSO LIKE