לחברת סולר / הום אימפרובמנט
דרושים אנשי מכירות וראנר
עם / בלי ניסיון, לידים בשפע, תנאים מעולים
Law Offices of Lior Sadgan
יש לכם בעיה חוזרת ברכב?
יתכן כי הנכם זכאים להחזר כספי
Law Offices of Lior Sadgan
יש לכם בעיה חוזרת ברכב?
יתכן כי הנכם זכאים להחזר כספי
Teddy Zach Insurance
ביטוחי קבלן
ביטוח תאונות עבודה, בנייה, מבנה ועוד
Law Offices of Amir Soleimanian
נהיגה בשכרות - DUI?
משרד עו"ד המתמחה בדיני תעבורה
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Shefa Marketing
WE BRING CUSTOMERS
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
במאי סרט ״ליגת הצדק״ התבטא באופן מעליב מול גל גדות: ״נמאס לי ממנה, היא צריכה לשתוק״
לאחרונה נחשפה התנהגותו הבלתי הולמת של הבמאי ג׳וס ווידון, כלפי השחקנית הישראלית והבינלאומית גל גדות, זאת בזמן שביים אותה במהלך הסרט ״ליגת הצדק״. גורם החשיפה? השחקן ריי פישר

לאחרונה, התראיין השחקן ריי פישר, אשר גילם בסרט המדובר את דמותו של סיבורג, וסיפר כי הבמאי, ג׳וס ווידון התנהג באופן בוטה ולא מכבד כלפי גל גדות, ואף דיבר עליה רעות בפני כל הצוות. ״הוא כל הזמן הזכיר לגל שהוא הכותב הבלעדי, והזהיר אותה שאם לא פשוט תקרא את השורות ותשתוק, הוא יגרום לה לצאת מטומטמת בסרט״. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים

גדות הסבירה כי לאורך העבודה על הסרט, הרגישה כי הבמאי מבקש ממנה להציג וונדרוומן קשוחה ואגרסיבית יותר, מה שהוביל למחלוקת בין השניים. אותה מחלוקת הצליחה להיפטר רק לאחר שגדות קבעה פגישה עם בעלי אולפני ״האחים וורנר״. בזמנו, כאשר גל נשאלה על המקרה, היא בחרה לא לפרט, ורק אמרה כי העניין סודר וטופל. 

כזכור, זו אינה הפעם הראשונה בה שמו של הבמאי נקשר ליחס בעייתי ובלתי הולם מצד שחקנים. לפני מספר חודשים בלבד, שחקני הסדרה ״ציידת הערפדים״ התלוננו על התנהגות משפילה מצידו. לתפקידו בסרט ״ליגת הצדק״ הגיע לאחר שהבמאי זאק סניידר נאלץ לפרוש מתפקידו בגלל מות בתו. 

לאחר שהסרט יצא לקולנוע, סניידר הודיע באופן רשמי כי הוא אינו מרוצה מהתוצאה, ובעקבות לחץ רב אשר הופעל הן על ידו והן על ידי המעריצים, יצאה לאחרונה גרסה נוספת של ״ליגת הצדק״, הפעם בגרסה של סניידר. YOU MIGHT ALSO LIKE