Meir Raanan
רואה חשבון מוסמך
עונת המיסים החלה, אל תחכו לרגע האחרון!
Aviram Law
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Aviram Law
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Nadlan in Miami
סוכן הנדל"ן שלך בפלורידה
מתמחה בהשקעות נדל"ן ובתי יוקרה
Wintorium
חלונות & ודלתות
מתחייבים למחירים הטובים ביותר, אספקה מהירה והתקנה ברמה הגבוהה ביותר
Tahini AL ARZ
עם הצלחה לא מתווכחים
מפיצים ובעלי חנוניות בארה"ב התקשרו עכשיו
Energy Roofing inc
כל הפתרונות לגגות
קבלן? אצלנו תמצא הכל תחת קורת גג אחת!
מזכיר המדינה לשעבר פומפאו: "אסור לאף אמריקאי להשתתף באולימפיאדת הג'נוסייד של סין, מילה רעה על האוכל ואתה בכלא"
מזכיר המדינה לשעבר מייק פומפאו והיועץ לשעבר לביטחון לאומי רוברט אובראיין מציגים קו תקיף בהרבה נגד הדיקטטורה הסינית מאשר ממשל ביידן הנוכחי המתפתל לצלילי הדרקון הסיני, בתוך כך הסיכויים לחרם מלא על אולימפיאדת החורף של בייגינג' 2022, לא מעודדים כל עוד ממשל ביידן מציג עמדה רופסת

שר החוץ לשעבר, מייק פומפאו, דחק באמריקאים להחרים את אולימפיאדת החורף 2022 שתתקיים בבייג'ין, סין, וכינה אותה "אולימפיאדת ג'נוסייד", בשל יחס המפלגה הקומוניסטית הסינית לאויגרים המוסלמים החיים כמיעוט במדינה ושרבים מהם מוכנסים למחנות ריכוז.

"אני לא חושב שאמריקאים כלשהם צריכים להשתתף באולימפיאדת ג'נוסייד", אמר ביום שלישי במהלך מושב ההקמה של 'סמינר ניקסון' של קרן ריצ'רד ניקסון ביושבו על במה עם היועץ לשעבר לביטחון לאומי רוברט אוברייאן.

פומפיאו גם ציטט את הסיכונים לספורטאים אמריקאים שעשויים להפר את החוקים הסיניים ולהגיע לכלא.

"איך היית שולח את ילדך לשם כדי להתחרות כשאם אתה אומר ש"האוכל כאן גרוע", אתה יכול בסופו של דבר להגיע לכלא הסיני למשך זמן רב מאוד?".

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים

"אני מקווה שנשכנע את [הוועד האולימפי הבינלאומי] לא לקיים את המשחקים שם ולמצוא פיתרון אחר. הבנו איך להעביר משחק אולסטאר די מהר. אולי נוכל להבין כיצד להעביר את האולימפיאדה".

מחלקת המדינה של ביידן, הידועה בחולשתה למול סין (ראה את וועידת הפסגה הסינית-אמריקנית באלסקה לפני שלושה שבועות שבה הושפלו נציגי ארה"ב) חזרה בה השבוע מההצעה לפיה גורמים אמריקאים יוכלו להחרים את המשחקים.

יזם הטכנולוגיה פיטר ת'יל, שהתארח בסמינר, ניבא כי מנהיגי המערב יימנעו מללכת, גם ללא חרם.

"אולי הספורטאים שלנו ילכו. אני לא חושב שיהיו לך מנהיגים פוליטיים רבים מהעולם המערבי", אמר יזם הטק. אך הודיע כי "זה זה לא יהיה חרם מלא כמו אולימפיאדת 1980 במוסקבה".

היועץ לביטחון לאומי לשעבר אובראיין חזה כי התאגידים האמריקניים יתמכו באולימפיאדה המתקיימת בדיקטטורה הקומוניסטית.

"מדהים כמה מהר אמריקה התאגידית יכולה להצדיק מעבר של משחק בייסבול מאטלנטה לדנבר בגלל צורך להציג תעודת זהות בקלפי. אבל מוכנה לחלוטין להמשיך ולתמוך באירועים בסין. זו סיבה לדאגה אמיתית", אמר.

עוד אמר כי בתקופתו כשליח בנושאי בני ערובה לשעבר בממשל טראמפ, הוא ראה את התנהגותה של סין מחמירה כשהיא עוצרת אזרחים זרים באופן הדומה לאיראן.

"אני חושב שמישהו צריך להיות מודאג מאוד וצריך לחשוב פעמיים על נסיעה לסין, מה אתה הולך לעשות שם. אם אתה רוצה לקחת את הסיכון של שהייה ממושכת כאורח של מר שי ג'ינפינג", אמר.

 
YOU MIGHT ALSO LIKE