Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Creative Solutions
הנהלת חשבונות
בעזרתינו תוציא פחות ותרוויח יותר
Creative Solutions
הנהלת חשבונות
בעזרתינו תוציא פחות ותרוויח יותר
לחברת סולר / הום אימפרובמנט
דרושים אנשי מכירות וראנר
עם / בלי ניסיון, לידים בשפע, תנאים מעולים
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
לחברת סולר מובילה
דרושים מנהלי ואנשי מכירות
לסניפנו בריברסייד, סן דיאגו, קונקורד, סן חוזה, סקרמנטו ולוס אנג'לס
הדולר עדיין לא קרס? ביידן חשף עוד תכנית כלכלית מפלצתית בהיקף 1.8 טריליון, והיא הולכת להשפיע לכם על הכיס
אולי כדאי להכין את הביטקוין כי ממשל ביידן לא נח וממשיך להעמיס על הדולר: פחות מחודש לאחר חשיפת תכנית התזרימים על סך 1.9 טריליוני דולרים הינה מגיעה "תכנית המשפחות" שתפמפם 1.8 טריליון דולרים נוספים לתוך המשק באמצעות מיסוי ויצירת כלכלה "חברתית" יותר, כל הפרטים בכתבה

לתת לעניים ולקחת מהעשירים תוך הגדלת החוב הממשלתי - זהו תקציר "תכנית המשפחות" החדשה של ממשל ביידן שנותנת לאזרח האמריקני המון הטבות אך גם עלולה להזיק קשות למשק האמריקני בטווח הארוך והבינוני וכמובן לכתוש את ערך הדולר המאבד את כוח הקנייה שלו בקצב מסחרר בעשור האחרון.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים

הנשיא ביידן פירסם הבוקר, יום רביעי, את 'תוכנית המשפחות האמריקאיות', שתגדיל את ההוצאות הפדרליות ב-1.8 טריליון דולר באמצעות העלאות מס על אמריקאים ומשקיעים בעלי הכנסה גבוהה.

החבילה כוללת 511 מיליארד דולר לחינוך, כולל גן ילדים אוניברסלי לגילאי 3 ו-4 ומכללות קהילתיות בחינם, ו-225 מיליארד דולר לטיפול בילדים.

היא דורשת 225 מיליארד דולר לסבסוד 12 שבועות של חופשת הורים ומחלות כמו גם מעודדת הענקת 45 מיליארד דולר נוספים עבור תלושי מזון ותוכניות אוכל לבתי הספר.

ואל נשכח כ-800 מיליארד דולר שיועברו לזיכויי מס, כולל 200 מיליארד דולר עבור משתמשי ObamaCare.

התוכנית תרחיב לצמיתות את הטבות המס לאנשים עם ילדים מ-2,000 דולר לשנה ל-3,000 דולר, או 3,600 דולר לילדים מתחת לגיל 6.

אך במכה גדולה לדמוקרטים באזור ניו יורק, כולל המושל אנדרו קוומו, ההצעה מבטלת את ביטול מכסת הניכוי של SALT לשנת 2017 בסך 10,000 דולר לאדם, אשר פגעה בתושבים במדינות בעלות מס גבוה יותר על ידי מניעת ניכוי תשלומי מס המדינה על הכנסותיהם. החזרי מס פדרליים.

הצעת התקציב המסיבית של "תכנית המשפחות" תשולם על ידי העלאות מס משמעותיות במדרג ההכנסה הגבוהה ביותר.

תהיה זו עלייה מ-37% ל-39.6% עבור המרוויחים יותר מ-523,000 $ או בתים בעלי הכנסות של מעל 628,000 $ - במקביל התכנית תעודד העלאת מיסים על השקעות נדל"ן ועל מניות.

שיעור המס הגבוה על רווחי הון יעלה ל-39.6 אחוזים עבור אנשים עם הכנסה שנתית מעל מיליון דולר, שזו תהיה עלייה דרמטית מהשיעור הנוכחי של 20 אחוזים.

מבחינת תושבי ניו יורק, שיעור רווחי ההון הממלכתי והפדרלי יכול להגיע גם ל-52.22 אחוזים, בקליפורניה שיעור המס יגיע אף ל-55 אחוזים.

התוכנית הציעה גם יותר ביקורות מכיוון מס הכנסה על עשירים כדי לעצור התחמקות מתשלומים.

כזכור, בחודש שעבר העביר הקונגרס תכנית נוספת בסך 1.9 טריליון דולר - כולל צ'ק גירוי בסך 1,400 דולר עבור רוב האנשים ו-350 מיליארד דולר בסיוע ממלכתי ומקומי - ללא כל קולות רפובליקנים באמצעות תהליך של פיוס תקציבי העוקף את הרף המקובל של 60 הצבעות להצעות חוק.

ובעוד החוב הלאומי האמריקני עובר את סך התל"ג השנתי של ארה"ב, כוח הקנייה של המטבע האמריקני נמצא בירידה מתמשכת אין פלא שמספר כלכלנים בכירים ביניהם ריי דאליו ופיטר שיף כבר מתכוננים ליום שאחרי הדולר - מישהו אמר ביטקוין?.

YOU MIGHT ALSO LIKE