Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Israel insurance family
ביטוחי בריאות
פרטיים וממשלתיים לכל סוגי הוויזות - אזרחים, גרין קארד, סטודנטים ותיירים
Tahini AL ARZ
עם הצלחה לא מתווכחים
מפיצים ובעלי חנוניות בארה"ב התקשרו עכשיו
Creative Solutions
הנהלת חשבונות
בעזרתינו תוציא פחות ותרוויח יותר
"עקבו אחר ה'דוג ווקר' לאורך סאנסט וביקשו לקבל את הפרס הכספי": נחשפו פרטים חדשים על חטיפת כלביה של ליידי גאגא
כתב האישום שהוגש כנגד החשודים חושף שהם בכלל לא ידעו שמדובר בכלבים של הזמרת, ומסתבר שהם הסתובבו ברחבי העיר במטרה לחפש כלבי בולדוג צרפתי. אם לא די בכך, האישה שהחזירה את הכלבים (שנעצרה אף היא) שאלה האם היא תזכה לקבל 500 אלף דולר, הסכום שליידי גאגא הציעה

כאשר שני כלבים השייכים לזמרת לייגי גאגא נחטפו, וה"דוג ווקר" שלה ריאן פישר נורה, הפרשה זכתה לסיקור נרחב - ככל הנראה לאור המעורבות של דמות כה מפורסמת.

אלא שכעת, כתבי האישום שהוגשו כנגד החשודים חושפים פרטים חדשים על האירוע.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים

 

כפי שדיווחנו בשבוע שעבר, חמישה אנשים נעצרו בחשד למעורבות בתקרית: שלושת החשודים המרכזיים הם ג'יימס ג'קסון בן ה-18, ג'יילין וייט בן ה-19 ולאפייט וויילי בן ה-27, ועמם נעצרו גם הרולד וייט בן ה-40 (אביו של ג'יילין) ובת זוגו, ג'ניפר מקברייד בת ה-50.

מכתב האישום עולה שהחשודים לא ידעו שמדובר בכלבים של הזמרת המפורסמת והעשירה, ולמעשה המטרה שלהם הייתה לחטוף כלבי בולדוג צרפתי, שכן לעיתים קרובות כלבים מגזע זה נמכרים באלפי דולרים.

מסתבר ששלושת החשודים המרכזיים נסעו ברכבם במשך שעות ארוכות ב-24 בפברואר, יום החטיפה. תחילה הם עברו במספר שכונות יוקרתיות בוואלי, ולאחר מכן החלו לנסוע באזור הוליווד.

הם מצאו את הדוג ווקר של הזמרת, ריאן פישר, עם שלושת הכלבים של ליידי בגאגא (רק שניים מתוכם נחטפו ע"י החשודים), כשהוא מטייל איתם לאורך שד' סאנסט. הם עקבו אחריו, וכאשר הוא פנה מהכביש הסואן לעבר סמטה צדדית, הם זינקו מהמכונית והחלו לתקוף אותו. בשלב זה, ג'יימס ג'קסון שלף רובה, פתח באש לעברו ופגע בפישר.

 

ריאן פישר, ה"דוג ווקר" ושני הכלבים שנחטפו (צילום מתוך אינסטגרם)

 

כתב האישום אף חושף ששני החשודים הנוספים, וייט (אביו של אחד מהצעירים) ומקברייד, לא היו מעורבים בחטיפה או בירי. למעשה, רק כיומיים לאחר מכן נודע להם על כך, והם סייעו לשלושה להסתתר ואף טשטשו ראיות.

מקברייד הייתה זו שהגיעה לתחנה המשטרה ימים ספורים לאחר מכן וטענה שמצאה את שני הכלבים קשורים לעמוד, ובחוצפתה היא אף שאלה האם היא תזכה לקבל את חצי מיליון הדולר - הפרס שהזמרת הציעה בתמורה להשבת הכלבים.

שלושת החשודים המרכזיים מואשמים הן בניסיון רצח והן בשוד מזוין (ג'קסון צפוי לעמוד לדין גם בגין תקיפה באמצעות נשק קטלני והחזקת כלי נשק ע"י עבריין מורשע, ואילו וייט יועמד לדין גם בגין תקיפה בנסיבות מחמירות), והם נותרו במעצר לאחר שבית המשפט קבע כי יוכלו להשתחרר בערבות בעבור מיליון דולר (וייט), 3 מיליון דולר (ג'קסון) ו-1.1 מיליון דולר (וויילי).

לעומת זאת, בית המשפט ראה לנכון לאפשר לווייט האב ובת זוגו מקברייד להשתחרר ממעצר - ככל הנראה לאור העובדה שהם מואשמים בסיוע לביצוע פשע לאחר המעשה.

YOU MIGHT ALSO LIKE