Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Wintorium
חלונות & ודלתות
מתחייבים למחירים הטובים ביותר, אספקה מהירה והתקנה ברמה הגבוהה ביותר
FLIGHT LEVEL 320
מרכז סימולטור לטיסה
חוויה ייחודית לכל המפשחה - סימולטורים מיוחדים לבעלי רישיון טייס
שני עשורים חלפו מאז עליית הסדרה ״עמוק באדמה״ שהצליחה להפוך למופת ולאחת הסדרות החשובות ביותר
קשה להאמין, אך עשרים שנה חלפו מאז הגיחה אל המסך הסדרה עמוק באדמה, אשר הצליחה להיות מהפכנית בזמנה, ולשנות את הייצוג של מוות, להט״בים, לטינים, וחיי משפחה על המסך, ובכלל. ציון התאריך הוא הזדמנות נהדרת לחזור לטרגדיה של יוצר הסדרה, אלן בול, שהולידה את הסדרה והפכה אותה למה שהיא

אלן בול, יוצר ״עמוק באדמה״ החל את דרכו ככותב סיטקומים מתוסכל, אשר חלם להיות תסריטאי מצליח ומשגשג. ואכן, לאחר זמן מה חשב על רעיון לסדרה אשר יעסוק בחייה של משפחת קברנים. נראה כי העיסוק של בול לא מקרי, כאשר היה בן 13 בלבד אחותו נהרגה בתאונת דרכים, ואחיו הקטן, שהיה איתה, נפצע פיזית ונפשית עקב האירוע. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים

משפחתו של בול התפרקה לאט לאט מאז אותה תקרית, כאשר אימו נכנסה לדיכאון, ובסופו של יום נכנסה לאשפוז. אביו הלך והתרחק ממנו ומשאר המשפחה, ואלן עצמו נכנס אף הוא לדיכאון, איתו לא ידע כיצד להתמודד. 

הרעיון של בול החל לרקום עוד וגידים, והוא החל במחקר מעמיק על עסקי קברנות, על חיי משפחה, מוות, והתמודדות איתו. וכך, נוצרה העלילה של ״עמוק באדמה״: משפחת פישר, בעלת עסק קברנות, באזור אפור בלוס אנג׳לס. אם המשפחה הינה עקרת בית שקטה, הבן הבכור, נייט, ברח על מנת להתרחק מהמשפחה, אך חזר בסופו של יום.

הבן השני, דיווד, עוזר לעסק המשפחתי, והוא הומו בארון. ולבסוף, הבת הקטנה, קלייר, אשר נמצאת בשיא גיל ההתבגרות. חיי המשפחה מתהפכים כאשר אב המשפחה נהרג בתאונת דרכים, ומאז, ניתן לומר כי הדברים רק הולכים ומסתבכים. 

תסריט הסדרה הגיע ל-HBO ומיד הם ביקשו לקנות אותו, כאשר אלן הציב תנאי ברור: התחייבות לעונה שלמה. כמובן שהתנאי נענה בחיוב, והשאר היסטוריה. הפרק הראשון שעלה, אי שם בחודש יוני, שנת 2001, ממש לפני עשרים שנה, התקבל בהצלחה רבה. 

למעשה, כבר לאחר הפרק הראשון, החליטה HBO לחתום על עונה נוספת. תוך זמן קצר, הסדרה הפכה הנצפית ביותר עם 5.3 מיליון צופים אשר צפו בכל עונה (רף שהצליח לעקוף את הרייטינג הבלתי נתפס של הסדרה הסופרנוס).  

אפשר לומר בביטחון מלא כי ״עמוק באדמה״ הינה סדרה יוצאת דופן, כזו שלא נראתה לפניה, ובעיקר, כזו שיודעת כיצד לחטט בנפשו של האדם באופן עדין, אינטליגנטי ואותנטי. יותר מכך, הסדרה מותחת את גבולות המוכר, וזה אולי מה שהפך אותה, לאורך השנים, לכה חשובה.

אפשר לומר כי במידה מסוימת ״עמוק באדמה״ מנציחה לא רק את משפחת פישר הבלתי נשכחת, ואת הרשת הרחבה של הדמויות המיוחדות בסדרה, אלא גם את הקיום האנושי עצמו. החדשות הטובות הן, שאם קרה ופספסתם את סדרת המופת הזו, היא עדיין זמינה לצפייה, והעובדה כי כל העונות כבר בחוץ, זה רק יתרון, אותו תגלו לאחר סיום הצפייה בפרק הראשון, כאשר תבינו שלא תוכלו לעצור.YOU MIGHT ALSO LIKE