הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
פליטה פרוידיאנית? מזכירת העיתונות אמרה כי "החיסונים יכולים להרוג אותך אם אתה מתחת לגיל 27"
מזכירת העיתונות של הבית הלבן ג'ן פסאקי ביצעה פליטה מביכה וככל הנראה (לפחות כל אנו מקווים) בלבול במילים כשאמרה כי זריקות חיסוני קוביד 19 יכולות להרוג אותך אם אתה מתחת לגיל 27

מזכירת העיתונות של ג'ו ביידן, ג'ן פסאקי, ביצעה פליטה פרוידיאנית מביכה במהלך מסיבת עיתונאים ביום רביעי, והודתה כי זריקות ה-mRNA של COVID-19 "עדיין יכולות להרוג אותך אם אתה מתחת לגיל 27".

"אנחנו די מרוכזים בתקשורת ישירה עם אותם אנשים... על הסיבה שחשוב להתחסן, מדוע החיסונים הללו בטוחים, מדוע הם עדיין יכולים להרוג אותך גם אם אתה מתחת לגיל 27", אמרה פסאקי.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים"אנחנו צריכים להיות ברורים וישירים לגבי המסרים שלנו", הוסיפה באירוניה כעבור רגע.

התערובת המילולית ככל הנראה לא תעורר אמון במיליוני האמריקנים שעדיין סקפטיים לגבי לקיחת חיסון ה-mRNA שאושר על ידי ה-FDA האמריקני, ושפותח בימי ממשל טראמפ, אך שהוכרז על יצירתו רק לאחר שטראמפ עצמו הודח מהבית הלבן.

בינתיים ,ממשל ביידן החל לפרוס עובדים פדרליים אשר יעברו מדלת לדלת כדי לשכנע את האמריקנים לקבל את הזריקה.

כמו כן מדינות מבצעות הגרלות לוטו עבור מתחסנים, אשר מגרליות פרסים בסך מיליוני דולרים לכל הנכון להתחסן.

על רקע תופעות לוואי נדירות שהתגלו בחיסוני J&J , וסקנדל חיסוני אסטר-זנקא נראה כי האמון הציבורי בארה"ב בחיסון לא נמצא בשיאו, נכון לעתה רק כמחצית מאוכלוסיית ארה"ב אכן נאותה לקבל את חיסוני פייזר, מודרנה או ג'ונסון אנד ג'ונסון.

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE