הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
The Real Estate Investor
חולמים על נדל"ן בארה"ב?
הצטרפו היום לתכנית הלימוד המשתלמת ביותר! מנטורים מקצעיים ומנוסים יעניקו לכם את הכלים והידע על מנת להגשים את שאיפות הנדל"ן שלכן
The Real Estate Investor
חולמים על נדל"ן בארה"ב?
הצטרפו היום לתכנית הלימוד המשתלמת ביותר! מנטורים מקצעיים ומנוסים יעניקו לכם את הכלים והידע על מנת להגשים את שאיפות הנדל"ן שלכן
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Dr. Boris Grigorovich DDS
שירות מקצועי ומחירים נוחים
שתלים, כתרים, עקירות, סתימות, הלבנת שיניים, רפואת שיניים קוסמטית ועוד
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
לאחר 16 חודשי סגירה: קנדה נפתחת מחדש לתיירים אמריקאים
כבר בעוד פחות מחודש יתאפשר לאמריקאים לבקר בשכנה מצפון, אם כי בשלב ראשון הכניסה תוגבל אך ורק למי שמחוסן באופן מלא. כחודש לאחר מכן גם מדינות נוספות יתווספו לרשימה

אזרחים אמריקאים ותושבי קבע המוגדרים כ'מחוסנים באופן מלא' יוכלו להיכנס לקנדה החל מה-9 באוגוסט, יותר מ-16 חודשים לאחר ששתי המדינות הכריזו על סגירת הגבול המשותף לאור התפרצות נגיף הקורונה. כך על פי הודעת משרד הבריאות הקנדי שפורסמה הבוקר (שני).

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


אחד ממעברי הגבול בין ארה"ב וקנדה (צילום: רויטרס)

 

למעשה, מזה תקופה ארוכה מופעל לחץ כבד על שתי הממשלות - בעיקר ע"י בכירי תעשיית התיירות - בדרישה לבטל את האיסור על תנועה שאינה חיונית בין שתי המדינות.

בניגוד לגבול ארה"ב-מקסיקו (שגם הוא נסגר בראשית המשבר), הרשויות בקנדה מקפידות על איסור התנועה בין המדינות. חלק מקבוצות הספורט של המדינה, למשל הטורונטו ראפטורס מליגת האן. בי. איי., נאלצו לאחר את משחקי הבית בפלורידה (בגלל שלא התאפשר לקבוצות אחרות להגיע לקנדה כדי לשחק נגדה).

כעת, לפי הודעת משרד הבריאות הקנדי, יתאפשר לאזרחי ארה"ב ובעלי מעמד של תושב קבע להיכנס למדינה החל מה-9 באוגוסט, בתנאי שהם מחוסנים באופן מלא (כלומר, שקיבלו את זריקת החיסון האחרונה לפני שבועיים או יותר).

 

 

כחודש לאחר מכן, ב-7 בספטמבר, יתאפשר גם לאזרחים מחוסנים ממדינות אחרות להגיע לקנדה. עם זאת, בממשל טרודו הסבירו שלא יהססו לבטל את ההחלטה אם תחלואת הקורונה תעלה בשבועות הקרובים:

"תודות לעבודה הקשה של אזרחי קנדה, לרבות שיעור המתחסנים הגבוה והירידה בתחלואה, לממשלה מתאפשר להתקדם עם תוכנית פתיחת הגבולות", הסבירו במשרד הבריאות באוטווה.

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE