הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
FLIGHT LEVEL 320
מרכז סימולטור לטיסה
חוויה ייחודית לכל המפשחה - סימולטורים מיוחדים לבעלי רישיון טייס
Etage Banquet Hall
מתחם אירועים יוקרתי בלב הואלי
לחגיגת הרגעים המיוחדים שלכם- חתונות, בר מצווה, אירועים פרטיים ועסקים. קייטרינג כשר
Etage Banquet Hall
מתחם אירועים יוקרתי בלב הואלי
לחגיגת הרגעים המיוחדים שלכם- חתונות, בר מצווה, אירועים פרטיים ועסקים. קייטרינג כשר
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
"הם מסוכנים": מה רוצה קבוצת הימין העמוק המסוכנת 'מצנקש' משר המשפטים גדעון סער?!
עוד פיגוע אינטרנטי של קבוצת הימין העמוק מצנקש שמדאיגה גורמי ביטחון משום שהיא צוברת אלפי חסידים, גורם אנונימי מזהיר - "הם קיצוניים ומסוכנים למרקם החברה", אבל גורמים מקורבים טוענים - "הם בכלל עוסקים בסאטירה", אז מה האמת?
פיגוע ראווה נוסף של מצנקש פקד את המרשתת וגרם למנוע החיפוש הגדול בעולם, גוגל, לחבר את תמונת שר המשפטים גדעון סער (יחד עם קריקטורה שלו כבובת גרב סרוחה) לאינטלקטואל גרמני אלמוני העונה לשם האנס בגילדה (Hans Bagilde).

התוצאה? מי שיחפש את האינטלקטואל הגרמני האנס בגילדה ברשת, מיד ימצא עצמו עומד מול תמונות של גדעון סער, וקריקטורה מעליבה שלו.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


השאלה היא האם האנס בגילדה (בגרמנית: Hans Bagilde) הוא אדם אמיתי או שמא מדובר בתכנית זדונית שחושפת את הארגון לתביעת לשון הרע, בניסיון לאשש שמועות אודותיהם כתב בזמנו העיתונאי יוסי קליין בהארץ.

בזמנו כתב קליין בהארץ, ב-24 באוקטובר 2012 במאמרו "לא תקראו בעיתונים" כי "לפני חמישה שבועות דווח על שר המתהולל במועדונים", קליין רמז במפורש כי מדובר בשר החינוך דאז. גם העיתונאי והסופר עוזי בנזמין, מייסד העין השביעית, התייחס באותה עת לפוסט של פעיל השמאל אלדד יניב, הטוען כי סער פרש בזמנו מהחיים הפוליטיים בין השאר בשל תחקיר של "מוסף הארץ" שנגנז.

בנזימן כתב במפורש טענות שערורייתיות כלפי "ההתנהגות המיוחסת ביממה האחרונה לגדעון סער אשר חורגת לכאורה מתחום הדיון האמור: שמו של שר החינוך נקשר לקיום יחסי מין שיש בהם לכאורה מימד פלילי. אחת הטענות המוטחות כלפיו היא שאחת הצעירות שעימה היה לו סטוץ היא קטינה, והשנייה שאחת מאהובותיו היתה עובדת הכפופה לו".  הדברים החמורים שכתב בזנמין חשפו אותו לתביעת דיבה חמורה שעלולה לעלות לו במיליוני שקלים, אך סער טרם תבע דיבה את בנזימן.

במקבל הטוויטר של קבוצת הימין העמוק ממשיך לגעוש ומטריד את סער יום יום עם ההאשטג #למה_גדעון_סער_התפטר_ב2014 או #למה_גדעון_התפטר_ב2014.

מבין מובילי המגמה הבולטים אנו שוב פוגשים במצנקש, אותו 'ארגון טרור ממטי' שדווח כאן על פעילותו יוצאת הדופן בעבר. הם מגדירים את עצמם סאטירה אך ברור לכל כי מדובר בארגון מסוכן ביותר, ואף קטלני, שהצליח לחסל לצמיתות את הקריירה הפוליטית של שר הביטחון וראש הממשלה לשעבר אהוד ברק בחשיפת תמונתו ליד ביתו במנהטן של ג'פרי אפשטיין.

ארגון שייתכן ודוברי שר המשפטים ינסו ליצור עימו קשר בכדי להגיע להבנות מולו.

כחלק מפעולת הטרור הממטי של הארגון הם צייצו לא פעם שאלות לגבי דמותו של אינטלקטואל גרמני, שאיני בטוח כאמור שהיא בכלל קיימת (ואני בהחלט מכיר אינטלקטואלים גרמנים), בשם האנס בגילדה, או באנגלית Hans Bagilde. 

תמיד בדרך כזאת או אחרת נראה שהם ידעו לשאול את השאלות הללו במקומות בהם הופיעו תמונות או קריקטורות של סער. 

 

YOU MIGHT ALSO LIKE