הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
FLIGHT LEVEL 320
מרכז סימולטור לטיסה
חוויה ייחודית לכל המפשחה - סימולטורים מיוחדים לבעלי רישיון טייס
Etage Banquet Hall
מתחם אירועים יוקרתי בלב הואלי
לחגיגת הרגעים המיוחדים שלכם- חתונות, בר מצווה, אירועים פרטיים ועסקים. קייטרינג כשר
עושה זאת שוב: הנסיך הארי בצעד נוסף שמאיים על הממלכה
לאחרונה, נחשף כי הנסיך הארי נמצא בתהליך של כתיבת ספר ראשון פרי עטו, ביוגרפיה על חייו אשר תשקף את הפרשנות שלו לחיי המלוכה. כעת, מקורבים למשפחת המלוכה מדווחים כי בארמון חוששים מהצעד החדש של הארי

לפני מספר ימים נודע כי הנסיך הארי נמצא בשיאו של תהליך כתיבת ספר ראשון. ביוגרפיה אשר תשקף את נקודת מבטו בנוגע לפרישה מבית המלוכה. זוהי הפעם הראשונה בהסטוריה בה בכיר במשפחת המלוכה כותב ספר זכרונות מסוג זה. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


כידוע, הבשורה על הביוגרפיה של הנסיך הארי מגיעה שנה בלבד לאחר שהוא ובת זוגו, מייגן מרקל, בחרו לעזוב את בית המלוכה, ומאז הקרע ביניהם לבין הארמון רק הולך ומעמיק. כעת, מקורבים לבית המלוכה חושפים כי כתיבת הספר של הנסיך הארי מאיימת על המשפחה. 

״מאז שהארי ומייגן עזבו את הארמון, הם יוצאים בביקורת וטענה חדשה בכל פעם מחדש, כזו שמציגה את בית המלוכה באור שלילי. הם אמנם אומרים את האמת שלהם, אבל חשוב לזכור כי תמיד יש לאמת יותר מצד אחד״, אמר אותו מקורב.

״מאז הראיון התקשורתי עם אופרה, המתח בין הזוג לבין הארמון שובר שיאים. הדברים שאמרו לא אמינים במקרה הטוב, ועכשיו המשפחה במתח עצום ובחששות לקראת הספר של הארי, ובעיקר בנוגע למה שהוא עתיד לכתוב שם״, מוסיף ואומר. 

כזכור, במהלך אותו ראיון עם אופרה, חשפה הדוכסית לשעבר, מייגן מרקל, כי היא והארי נישאו בחשאי מספר ימים לפני האירוע הגדול. מייגן אף הוסיפה וחשפה כי החתונה הייתה עבורה חוויה חוץ גופית, ואילו האירוע הגדול היה בעיקר עבור העולם והמשפחה, ופחות עבורם. YOU MIGHT ALSO LIKE