הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Dr. Boris Grigorovich DDS
שירות מקצועי ומחירים נוחים
שתלים, כתרים, עקירות, סתימות, הלבנת שיניים, רפואת שיניים קוסמטית ועוד
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
FLIGHT LEVEL 320
מרכז סימולטור לטיסה
חוויה ייחודית לכל המפשחה - סימולטורים מיוחדים לבעלי רישיון טייס
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
קיילי ג׳נר בהריון שני? המעריצים משוכנעים שכן
כוכבת הביוטי והטראש ידועה בשנים האחרונות בתור אמא גאה ומאושרת. לאחרונה, החלו המעריצים של קיילי לחשוד כי ייתכן והיא נמצאת בהריון שני, והם אספו לכך לא מעט הוכחות וסיבות שנראות די הגיוניות

קיילי ג׳נר היא לגמרי האיט גירל של התקופה, פאשניסטה, אשת עסקים, כוכבת טראש, אמא גאה, וכמובן, מיליארדרית צעירה ונחושה. למרות גילה הצעיר, נראה כי המעריצים של ג׳נר לא מצליחים להתאפק, ורק מחכים להריון השני של הכוכבת. כעת, בעקבות חשדות חדשות, מסתמן כי יש תקווה בנושא. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


כזכור, את ההריון הראשון הצליחה קיילי לשמור בסוד בצורה די מרשימה ומפתיעה, ביחס לעובדה שאת רוב חייה היא משתפת ברשת החברתית, ובאינסטגרם בפרט. מאז, המעריצים מקפידים להישאר עם היד על הדופק, ולחפש כל סימן אפשרי להריון שני. 

לאחרונה, קיילי חזרה לזרועותיו של האקס ואב בתה, הראפר טראוויס סקוט, וכעת, זה נראה רק עניין של זמן עד שיגיע ההריון השני. אז היכן החשדות התחילו? בסטורי של הכוכבת, בו נראתה אוכל סושי, אך ללא דגים כלל, לא נאים ולא מבושלים.

מאוחר יותר, בפרק האיחוד של ״משפחת קרדשיאן״ קיילי הרימה כוסית עם כל האחיות, אך בניגוד לכולן, שהחזיקו שוט של טקילה, הכוכבת ויתרה על שוט ולא שתתה. כמובן כי הקאמבק המדובר בין קיילי לטראוויס מוסיפים לא מעט שמן למדורה. 

ואם כל זה לא מספיק, מגזין הרכילות ״Deuxmoi״ הכריז לפני מספר ימים כי כוכבת מפורסמת אמורה להודיע ממש בקרוב כי היא נמצאת בהריון שני. כמובן שמיד כל המבטים הופנו לכיוונה של קיילי, אשר נכון לעכשיו, לא הגיבה על השמועות. 

כזכור, השניים הביאו לעולם את בתם הבכורה, סטורמי, בקיץ של שנת 2019. זמן קצר לאחר מכן נפרדו, ורק לפני מספר שבועות בלבד אישרו את הקאמבק המתוקשר.



YOU MIGHT ALSO LIKE