הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Etage Banquet Hall
מתחם אירועים יוקרתי בלב הואלי
לחגיגת הרגעים המיוחדים שלכם- חתונות, בר מצווה, אירועים פרטיים ועסקים. קייטרינג כשר
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
גנבו את ההצגה: הילדים של הכוכבים הגדולים הצליחו למשוך את כל תשומת הלב על השטיח האדום
פסטיבל קאן הגיע לסיומו, ובאירוע הסיום הגיעו כל הכוכבים הלוהטים ביותר בביצה. אך דווקא היו אלה הילדים שלהם שהצליחו לגנוב את ההצגה, ולמשוך את מרכז תשומת הלב של האורחים והצלמים. אז מי הם, ומה הם עשו שם?

הילדים של הכוכבים ההוליוודים האהובים והמפורסמים בביצה הגיעו לככב על השטיח האדום לצד ההורים, ובאופן מפתיע, הצליחו למשוך את כל תשומת הלב. האירוע המדובר היה חתימתו של פסטיבל קאן, וכל הסלבס באו לפרגן. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


על השטיח האדום צעדו כאמור לא רק הכוכבים הגדולים, אלא גם הילדים שלהם. אז מי היה שם? ראשית, דילן פן, בתה של השחקנית רובין רייט. הוריה החלו לצאת אי שם בשנת 1989, לאחר שפן התגרש מכוכבת הפופ, מדונה. דילן הציגה לוק מרשים ומהפנט במיוחד, והצליחה לגנוב את כל הפוקוס. אגב, אם תהיתם, היא לגמרי הולכת בדרכם של ההורים, ועושה את צעדיה הראשונים בקריירת המשחק שלה.

בחור צעיר ושרמנטי נוסף שצעד על השטיח האדום הוא לא אחר מאשר בנה של השחקנית שרון סטון, רואן ברונשטיין, אשר לבש טוקסידו מהודר ונוצץ, ונראה מיליון דולר לצד אימו. הופעת הבכורה של רואן עתידה לקרות ממש בקרוב, במהלך סרט חדש אשר עתיד לצאת בשנה הבאה: ״מה לגבי אהבה״. גם אימו של רואן, צפויה לשחק בסרט. גם כאן, התפוח לא נופל רחוק מהעץ. 

רואן הוא למעשה הבן המאומץ של סטון וברונשטיין, אשר היו נשואים במשך שש שנים, והתגרשו בשנת 2004. כזכור, השחקנית עברה לא מעט הפלות טבעיות, עד שבסופו של דבר השניים החליטו לאמץ. 

תהליך הגירושים של השניים היה מתוקשר במיוחד, כאשר סטון בזמנו ביקשה לקבל משמורת בלעדית על הילד, וקיבלה סירוב מבית המשפט, מה שגרר תגובה קשה מצידה. יותר מכך, השופט אשר עסק במקרה של הזוג טען כי דווקא ברונשטיין הוא זה שיכול להעניק לילד סביבה יציבה יותר. YOU MIGHT ALSO LIKE