הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Dr. Boris Grigorovich DDS
שירות מקצועי ומחירים נוחים
שתלים, כתרים, עקירות, סתימות, הלבנת שיניים, רפואת שיניים קוסמטית ועוד
Dr. Boris Grigorovich DDS
שירות מקצועי ומחירים נוחים
שתלים, כתרים, עקירות, סתימות, הלבנת שיניים, רפואת שיניים קוסמטית ועוד
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Israel insurance family
ביטוחי בריאות
פרטיים וממשלתיים לכל סוגי הוויזות - אזרחים, גרין קארד, סטודנטים ותיירים
נטפליקס הציגה צמיחה איטית של מנויים והכריזה כי היא מתרחבת לתחום חדש
חברת הסטרימינג הפופולארית בעולם אמרה כי קשה להשוות את הנתונים לשנה שעברה, מאחר שהמגפה יצרה קפיצות יוצאות דופן אשר מעוותות את הנתונים

בעוד נטפליקס הציגה אתמול (שלישי) צמיחה איטית של מנויים וכי היא לא הגיעה לרווחים שחזתה, החברה אשר שולטת בעולם הסטרימינג הודיעה כי היא מתרחבת לתחום הגיימינג.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


(צילום: Shutterstock)

 

שירות הסטרימינג הודיע כי יש להם 209 מיליון מנויים ברחבי העולם, לאחר שצירפו קצת יותר ממיליון מנויים ברבעון השני של 2021. זה גבר על ציפיות החברה עצמה ברבעון, למרות שלא מדובר במספרים גבוהים יחסית.

עם זאת, מניית נטפליקס ספגה מכה מיידית במסחר שלהם אחר הצהריים אתמול, כאשר התחזית שלה לרבעון השלישי הייתה נמוכה יותר מכפי שציפו. המנייה צנחה עד ל-3%, אך כמה שעות לאחר מכן אוזנה. כמו כן, החברה הודיעה כי היא צופה לצמיחה של 3.5 מיליון ברבעון הבא.

הרווח של שירות הסטרימינג ברבעון השני עמד על 1.3 מיליארד דולר, לעומת 720 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד. הכנסותיה זינקו ב-19% והסתכמו ב-77.3 מיליארד דולר. יש לציין כי בערך 430 אלף מנויים בארצות הברית ובקנדה ביטלו את המנוי שלהם באותו רבעון, אך עדיין ישנם כ-74 מיליון מנויים במדינות האלה.

"המגפה יצרה קפיצות יוצאות דופן בצמיחה שלה והיא מעוותת את ההשוואות משנה לשנה, כאשר הדרישה וההתחייבות למשק בית פר מנוי, גברו בחודשים הראשונים של המגפה", כתבה החברה למשקיעים. עוד הוסיפה כי "האמונה שלנו היא שכאשר אנחנו משפרים בהתמדה את השירות שלנו כדי לרצות את המנויים, זה מוביל להמשך הצמיחה".

אחת הדרכים בהן נטפליקס מתכננת להרחיב את השירות ולהביא לקוחות נוספים, היא משחקי וידאו, ואתמול החברה אישרה כי היא עובדת על כך. "אנו רואים בגיימינג עוד קטגוריית תוכן חדשה עבורנו, בדומה להרחבה לסרטים מקוריים, סדרות ואנימציה", נמסר.

משחקי וידאו יהיו חלק מהחבילה הרגילה של כל מנוי, "ללא עלות נוספות, הדומה לסרטים וסדרות", וכי בתחילה הם "יתמקדו בעיקר במשחקים למכשירים ניידים".

משחקי וידאו עם עסק של מיליארדי דולרים, והרחבת השירות לגיימינג צפוי לסייע בגיוון ההיצע של נטפליקס. הדבר עשוי למשוך משתמשים חדשים, מה שיעזור לחברה להתחרות מול יריבים אחרים כמו דיסני.

"אני נרגשים כתמיד מהיצע הסרטים וסדרות הטלוויזיה שלנו, ואנו מצפים למסלול ארוך של השקעה וצמיחה גוברת בכל קטגוריות התוכן הקיימות שלנו", נמסר מנטפליקס. "אבל מכיוון שאנחנו כמעט עשור בדחיפה שלנו לתכנות מקורי, אנחנו חושבים שעכשיו הוא הזמן המתאים ללמוד יותר על האופן שבו המנויים שלנו מעריכים משחקי וידאו".

YOU MIGHT ALSO LIKE