הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Dr. Boris Grigorovich DDS
שירות מקצועי ומחירים נוחים
שתלים, כתרים, עקירות, סתימות, הלבנת שיניים, רפואת שיניים קוסמטית ועוד
FLIGHT LEVEL 320
מרכז סימולטור לטיסה
חוויה ייחודית לכל המפשחה - סימולטורים מיוחדים לבעלי רישיון טייס
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
החטא ועונשו: מחוקקת דמוקרטית דרשה מ'כולם' לחבוש מסכה ואז נתפסה במטוס הפרטי חשופה ונדבקה בקורונה
שמרנים טוענים לצביעות דמוקרטית , אך המחוקקת הדמוקרטית מתגוננת "במטוסים פרטיים אין חובת מסכות", וטוענת - "לא הבנו כמה זן הדלתא קטלני", עימה נדבקו עוד חמישה מחוקקים בטיסה

נציגת מדינת טקסס הדמוקרטית, דונה האוורד, שהופיעה בתצלום הידוע לשמצה של מחוקקים חסרי מסכה במטוס פרטי והתמודדה עם לעג לאחר שקראה ל"כולם לעטות מסיכות", נדבקה בקורונה.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


הווארד היתה אחת מ-60 הדמוקרטים בטקסס שעלו על מטוס לוושינגטון הבירה, כדי לדלג על הצבעה על הצעת החוק לרפורמת הבחירות בטקסס, בתצלום תא המטוס נראיתה לצד מספר נוסעים אחרים שלא חובשים מסכות.

בעקבות המסע, שם נפגשו עם בכירים בארה"ב, הווארד יחד עם 5 מעמיתיה נבדקו חיוביים ל-COVID-19. לאחר מכן ניסתה להסיט את הביקורת והעירה כי "TSA פוטרת טיסות פרטיות ולא מסחריות מדרישת המסכה".

"למרבה הצער, הזינוק בזיהומים מגרסת הדלתא התברר מיד לאחר הטיסה שלנו", המשיכה האוורד. "אם היינו יודעים אז היינו עוטים מסכות". אך כעת הווארד מתמודדת בוז מיוחד לאחר שקראה בתוקף לתלמידי בית הספר לחבוש מסכות בכיתה.

"אנחנו צריכים לעקוב אחר המדע כאן," צייצה הווארד וקראה לטקסס 'לשנות מסלול' ולאפשר עטיית מסכות אוניברסלית כדי למנוע התפשטות של גרסת הדלתא המדבקת ביותר, במיוחד מכיוון שילדים מתחת לגיל 12 עדיין לא יכולים להתחסן.

ככל הנראה, האוורד באמת רוצה שילדים יעטו מסכות, אך לא הוטרדה מספיק כדי לכסות את פניה שלה, אפילו בסמיכות לאנשים רבים אחרים בתוך שטח סגור.

"זה בסדר כשאנחנו עושים את זה!", צייצו אנשים בבדיחות. כפי שהדגשנו בעבר, ד"ר אנתוני פאוצ'י כתב בפברואר 2020 שמסיכת פנים טיפוסית שנקנתה בחנות "אינה באמת יעילה להרחיק את הנגיף, שהוא קטן מספיק כדי לעבור דרכו".

 

YOU MIGHT ALSO LIKE