הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
DIGITAL MARKETING
מתמחים בגוגל, יילפ ופייסבוק
מתחייבים לתוצאות- מעל 10 שנות ניסיון בשוק האמריקאי
Israel insurance family
ביטוחי בריאות
פרטיים וממשלתיים לכל סוגי הוויזות - אזרחים, גרין קארד, סטודנטים ותיירים
FLIGHT LEVEL 320
מרכז סימולטור לטיסה
חוויה ייחודית לכל המפשחה - סימולטורים מיוחדים לבעלי רישיון טייס
טראמפ לרפובליקנים: "אסון לאומי!, עשו הכל לבלום את תקציב 3.5 טריליון הדולר של הדמוקרטים שישנה את אמריקה לעד"
הנשיא ה-45 טראמפ נלחם בניסיון הדמוקרטים להעביר את התקציב העצום ומזהיר - "הם יכניסו הצבעות בדואר ומעמד לבלתי-חוקיים"

הנשיא לשעבר דונלד טראמפ דחק ביום רביעי ברפובליקנים בקונגרס לעשות כל מאמץ לחסום את תקציב ה-3.5 טריליון דולר מלעבור בסנאט לאחר שתוכנית תשתיות דו מפלגתית של 1.2 טריליון דולר כשלה בהצבעה ראשונית.

"הרפובליקנים חייבים להתייחס ברצינות למאמץ הדמוקרטים לשנות לחלוטין את אמריקה באמצעות תהליך הפיוס", אמר הנשיא 45 בהצהרה.

"הדמוקרטים מציעים כעת כי ניתן להשתמש בתיאום בין התקציבים להעברת חקיקת הצבעה בדואר, כמו גם לנסות לכלול מקלט למהגרים בלתי חוקיים בחבילת התשתית שלהם".

"חבילת התשתית לא קשורה מעט לתשתיות כידוע כמו גשרים, כבישים, מנהרות וכו'. היא הרחבה דרמטית של הממשל שתעלה הרבה יותר מ-3.5 טריליון דולרים הנדונים", הוסיף טראמפ. "אל תתנו לזה לקרות!".

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


הדמוקרטים מקווים להעביר את הצעת חוק התשתיות הקטנה יותר דרך הסנאט לפני שהם ידרשו החלטה על התקציב הגדול יותר באמצעות פיוס הרפובליקנים, הצעה שתדרוש 51 קולות בלבד.

עם פיצול הסנאט 50-50 וסגן הנשיא קמלה האריס שמסוגלת לשבור שוויון, הדמוקרטים אינם זקוקים לשום תמיכה רפובליקנית בכדי להעביר 3.5 טריליון דולר כל עוד כולם יישארו במקומם.

חבילת ההוצאות תכלול כספים לחינוך, שינויי אקלים, מדיקאר ותוכניות חברתיות אחרות. גם פרוגרסיבים ופעילי הגירה מקווים כי ההצעה המתווה מסלול לאזרחות למהגרים בלתי חוקיים תמצא את דרכה להצעת החוק הסופית.

טראמפ השמיע אזעקה לגבי האפשרויות הללו בהצהרתו באומרו: "אם אמנסטי ייכלל בחבילת התשתית, תהיה ריצה מטורפת בגבול הדרומי שלנו שכמותה מעולם לא ראינו. זה יהיה איתות שאומר 'בוא לאמריקה עכשיו, כי בקרוב תהיה אזרח'.

"מתן חנינה לבלתי חוקיים למה שכבר נחשב לאסון הגדול ביותר בגבול, יביא לאסון מעבר לסיוטים החמורים ביותר שלנו", המשיך הנשיא לשעבר.

"אף מדינה לא יכולה לשלם את המחיר הזה. יוביל להרס!”. טראמפ גם הזהיר כי הדמוקרטים יוכלו לבקש להוסיף הצעת החוק להוצאות שתרחיב את הצבעות הדואר, נקודת מחלוקת מרכזית בבחירות לנשיאות בשנה שעברה.

"כל מאמץ להכתיב את ההצבעה הלאומית בדואר אלקטרוני יהווה אסון עבור מדינתנו" אמר.

"לעולם לא יהיה רפובליקני שנבחר לתפקיד גבוה יותר. אני קורא לכל רפובליקני להילחם בזה ולשלול מהדמוקרטים את המספר אם זה מה שנדרש כדי לוודא שהדמוקרטים לא יוכלו להשתמש בפיוס".

כל 50 הרפובליקנים הצביעו נגד ההצעה, כולל רפובליקנים מתונים שביקשו ממנהיג הדמוקרטים בסנאט צ'אק שומר שייתן להם יותר זמן להבין את פרטי החקיקה.

יו"ר הבית ננסי פלוסי (ד-קליפורניה) הצהירה שוב ושוב כי היא לא תשקול את הצעת החוק הדו-מפלגתית עד שהסנאט יעביר את החלטת התקציב הדמוקרטית ל-3.5 טריליון דולר. מוקדם יותר החודש אמר טראמפ לרפובליקנים להפסיק לנהל משא ומתן על עסקת התשתית, באומרם כי הם "שיחקו רק על ידי הדמוקרטים השמאל הרדיקלי".

 

e infrastructure deal, saying they were “just being played by the Radical Left Democrats.”

YOU MIGHT ALSO LIKE