הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Etage Banquet Hall
מתחם אירועים יוקרתי בלב הואלי
לחגיגת הרגעים המיוחדים שלכם- חתונות, בר מצווה, אירועים פרטיים ועסקים. קייטרינג כשר
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
מתיקות שיא: קלואי קרדשיאן משתפת את העוקבים בסשן איפור עם בתה
כוכבת הטראש רגילה לשתף את חייה עם מיליוני העוקבים שלה, אך לאחרונה החליטה גם להכניס את בתה לתמונה, ושיתפה את המעריצים בסרטון מתוק במיוחד, בו היא עוזרת לה להתאפר בעת בילוי משפחתי בחצר הבית

האחות לבית משפחת קרדשיאן מתפקדת לא רק ככוכבת טראש, אשת עסקים ובעלת מותג אופנה, אלא גם כאמא גאה ומאושרת. מעת לעת, מפקידה קלואי לפרסם תמונות מתוקות במיוחד של בתה, טרו, אשר מצליחות להמיס את ליבם של מיליוני העוקבים שלה. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


לאחרונה, החליטה קלואי לשתף בסטורי מתוק במיוחד של השתיים, כאשר הן מבלות יחד בחצר הביתית בסשן איפור משותף. לסטורי הוסיפה את הכיתוב: ״אני לא יודעת מה איתכם, אבל נראה לי שמצאתי לי מאפרת חדשה״. 

בסרטון, טרו הקטנה יושבת על ברכיה של קלואי, והשתיים מבלות וצוחקות. טרו החזיקה בידיה ספוגית מייקאפ וניסתה לאפר את אמה, ואכן הצליחה. תוך מספר שניות בלבד, קלואי הייתה מלאה בסומק ורוד וזרחני וצחקה: ״אלוהים אדירים טרו, מה את עושה לי?״. 

כמובן שאת הלוק החדש הציגה קלואי בסטורי נוסף, בו היא הופיעה בגופיית ספורט קטנה וצמודה, ועל פניה כמויות סומק ורוד וחיוך גדול. כזכור, לאחרונה קלואי לקחה חלק בראיון ואמרה כי טרו תמיד תהיה בראש סדר העדיפויות שלה.

עוד הוסיפה ואמרה כי חשוב לה במיוחד להקפיד ולשמור על המשפחה בריאה ומאושרת, במיוחד עבור בתה. בנוסף, הגיבה לפרידה (השלישית במספר, אבל מי סופר?) מבן זוגה: ״לא משנה מה המצב ביני לבין טריסטן, טרו תמיד תהיה חלק מחייו, אני מאמינה שזו הבחירה הנכונה ביותר עבורה״. 

״יש לטרו יכולת מדהימה למצוא את החיובי בכל סיטואציה. היא וטריסטן בקשר קרוב״, הוסיפה וסיכמה. מקורבים לשניים סיפרו כי הם מצליחים לשמור על הורות משותפת מאוזנת ובריאה. YOU MIGHT ALSO LIKE