הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
DIGITAL MARKETING
מתמחים בגוגל, יילפ ופייסבוק
מתחייבים לתוצאות- מעל 10 שנות ניסיון בשוק האמריקאי
Dr. Boris Grigorovich DDS
שירות מקצועי ומחירים נוחים
שתלים, כתרים, עקירות, סתימות, הלבנת שיניים, רפואת שיניים קוסמטית ועוד
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
השחקנית קייט בקינסייל חושפת מה הדבר שלעולם לא תעשה
לאחרונה, התראיינה השחקנית למגזין ״אקסטרה״ וחשפה מידע אישי על חייה, שהצליח להפתיע את המעריצים: היא מעולם לא יצאה לבליינד דייט. ״אני לא יכולה לחשוב על משהו שאשנא יותר״, אמרה בשעשוע

קייט בקינסייל (47) היא ללא ספק אחת השחקניות המוערכות והמבוקשות בביצה, אך לאחרונה התברר, כי בכל הנוגע לדייטים, היא לחלוטין חסרת ניסיון, ואף די נרתעת מהנושא. ״מעולם לא יצאתי לדייט אמיתי״, סיפרה. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


״אם אני פוגשת מישהו, לרוב אנחנו מתחתנים ואני נכנסת להריון״, סיפרה בשעשוע. עוד הוסיפה ואמרה כי אין לה שום עניין בבליינד דייט, והיא אפילו די סולדת מהקונספט הזה. ״זה נשמע לי נורא, לשבת מול מישהו שאני לא מכירה ולא ראיתי מעולם. רוב הסיכויים שזה פשוט לא יצליח״, אמרה.

עוד סיפרה השחקנית כי היא מעדיפה גברים קלילים ומצחיקים, כאלה שלא לוקחים את עצמם ברצינות רבה מדי. כזכור, קייט הייתה נשואה ללן ויסמן בין שנת 2004 ועד שנת 2019, וכעת היא לחלוטין מתפקדת כאחת הרווקות הנחשקות בביצה. 

כידוע, לשחקנית בת משותפת עם האקס מייקל שין, איתו יצאה בין השנים 1995 ועד 2003. בחודשים האחרונים דילגה בין קשרים קצרים יותר ופחות, עם המוזיקאי גודי גרייס, והשחקן פיט דוידסון. אך נראה כי אף אחד מהם לא הצליח לכבוש את ליבה. 

כזכור, בשנה שעברה, חשפה השחקנית כי עברה טראומה אישית במהלך עבודתה עם אולפני ההפקות ״מיראמקס״, מצידו של ויינשטיין בפרט, אשר היה חסר רגישות, וחסר כבוד, לדבריה. עוד סיפרה כי באחד אירועי ההשקה לסרט משותף של השניים, בחרה ללבוש חליפה צנועה, בחירה שויינשטיין ביקר בחריפות. YOU MIGHT ALSO LIKE