הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Etage Banquet Hall
מתחם אירועים יוקרתי בלב הואלי
לחגיגת הרגעים המיוחדים שלכם- חתונות, בר מצווה, אירועים פרטיים ועסקים. קייטרינג כשר
Etage Banquet Hall
מתחם אירועים יוקרתי בלב הואלי
לחגיגת הרגעים המיוחדים שלכם- חתונות, בר מצווה, אירועים פרטיים ועסקים. קייטרינג כשר
Dr. Boris Grigorovich DDS
שירות מקצועי ומחירים נוחים
שתלים, כתרים, עקירות, סתימות, הלבנת שיניים, רפואת שיניים קוסמטית ועוד
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
DIGITAL MARKETING
מתמחים בגוגל, יילפ ופייסבוק
מתחייבים לתוצאות- מעל 10 שנות ניסיון בשוק האמריקאי
"66% מהאמריקאים דורשים לבצע חקירה פדרלית נגד BLM ואנטיפה"
"67% אחוזים מהלבנים, 64% מהמצביעים השחורים, 66% מההיספאנים כמו גם 62% מהמיעוטים האחרים חושבים שהקונגרס צריך לחקור את פרעות 2020 בערים בארה"ב", וכמה רוצים לחקור את מאורעות הקיפטול? הרבה פחות

סקר חדש של מכון רסמוסן חושף כי רוב המצביעים בארה"ב רוצים שהקונגרס יבצע חקירות רשמית בנוגע להתפרעויות המוניות שהתרחשו בערי ארה"ב בקיץ 2020 על ידי קבוצות BLM ואנטיפה, במקביל מתברר כי כמות מצביעים נמוכה באופן משמעותי מעוניינת בחקירת החדירה לקפיטול ב-6 בינואר 2021.

בסקר עולה כי שני שלישים (66%) מהמצביעים מעוניינים בחקירת Black Lives Matter ואנטיפה, בעוד רק 49% מהמצביעים מסכימים כי חקירת מאורעות ה-6 בינואר צריכה לעמוד בראש סדר העדיפויות.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשוביםננסי פלוסי קראה שוב ושוב להקים ועדה בסגנון "ה-11 בספטמבר" שתחקור את מאורעות הקפיטול, דברים שהכעיסו מאוד את משפחות קורבנות הפיגועים בשנת 2001.

רסמוסן מציין כי "67% אחוזים מהלבנים, 64% מהמצביעים השחורים, 66% מההיספאנים כמו גם 62% מהמיעוטים האחרים חושבים שהקונגרס צריך לחקור את פרעות 2020 בערים בארה"ב".

הסוקר מוסיף כי "75% מהרפובליקנים, 60% מהדמוקרטים ו-63% מהמצביעים שאינם קשורים לאף אחת מהמפלגות הגדולות טוענים כי הקונגרס צריך לחקור את המחאה האלימה שהתרחשה בשנה שעברה".

הממצאים מבהירים מה העדיפויות של האמריקאים בנושא. הסקר מציין כי היו בסך הכל 574 עימותים אלימים בעקבות 'מחאות' BLM ואנטיפה, עם יותר מ-2,000 דיווחים על שוטרים שנפגעו.

נתונים אלה יחד עם אומדני הנזק במיליארדים עולים בהרבה על הנתונים הקשורים לאירועי ה-6 בינואר.

בנוסף, הסקר מצא גם כי 53% סבורים כי על הקונגרס להעניק מדליות לרשויות אכיפת החוק שהגנו על עריהן מפני בוזזים ומתפרעים אלימים בשנת 2020.

רוב של 62% סבור גם כי נבחרי ציבור שהקטינו את ממדי ההתפרעות והביזה ב-2020 ראויים לביקורת, בעוד שרק 51% מאמינים כי פוליטיקאים ראויים לביקורת על כך שהמעיטו באירוע הקפיטול ב-6 בינואר.

YOU MIGHT ALSO LIKE