הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Israel insurance family
ביטוחי בריאות
פרטיים וממשלתיים לכל סוגי הוויזות - אזרחים, גרין קארד, סטודנטים ותיירים
הפתעה בארה"ב: מספר המובטלים החדשים שוב מזנק
כ-419 אלף בקשות ראשוניות לקבלת דמי אבטלה הוגשו ב-50 המדינות במהלך השבוע החולף, הנתון השבועי הגובה ביותר מאז חודש מאי. לעומת זאת, סך המובטלים בארה"ב ממשיך לנוע לכיוון הנכון

419 אלף אמריקאים פנו במהלך השבוע החולף ללשכות האבטלה השונות, הנתון הגבוה ביותר מזה חודשיים, כך על פי דו"ח משרד העבודה שפורסם הבוקר (חמישי).

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


 

מדובר בעלייה של כ-50 אלף מובטלים לעומת השבוע הקודם, במהלכו מספר התביעות הראשוניות (כלומר, אנשים שפונים לקבלת סיוע כספי בפעם הראשונה) עמד על 368 אלף - הנמוך ביותר מאז פרוץ המשבר לפני כשנה וחצי.

מצד אחד, אין ספק כי נרשם שיפור ניכר לעומת תחילתה של 2021, אז מדי שבוע הוגשו כמיליון בקשות חדשות. מאידך, רבים ציפו שמספר המובטלים החדשים רק ילך ויירד במהלך החודשים הקרובים, בייחוד לאור העובדה שמדינות רבות מבטלות את התוספת לדמי האבטלה (מתוך ניסיון לשכנע אנשים לצאת ולחפש עבודה חדשה).

מדיניות זו, שגובשה ע"י 22 מדינות, גורמת למספר התביעות המתמשכות (אנשים שפונים ללשכת האבטלה מזה שבוע שני או יותר) לרדת ל-3.24 מיליון.

חשוב לציין כי נתון זה מתייחס אך ורק לדמי אבטלה "רגילים" וכאשר מחשבים את סך המובטלים הזוכים לסיוע כלכלי במסגרת תוכניות החירום השונות, ניתן לראות שהנתון עומד על 12.6 מיליון - ירידה לעומת 13.8 מיליון בשבוע הקודם.

YOU MIGHT ALSO LIKE