הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Aviram Law
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
מילה קוניס ואשטון קוצ׳ר חושפים פרט מפתיע על שגרת המקלחות של ילדיהם
מסתבר כי לאחד הזוגות הלוהטים בביצה יש גישה ספציפית במיוחד לזמני המקלחות של ילדיהם. לאחרונה התראיינו לפודקאסט במהלכו סיפרו כי הם רוחצים את ילדיהם רק כשהם ממש יכולים לראות עליהם לכלוך שהצטבר. קוצ׳ר אף הוסיף ואמר: ״אחרת מה הטעם לקלח אותם?״

זוג השחקנים, ואחד מהזוגות הפוטוגנים ביותר בהוליווד, מילה קוניס ואשטון קוצ׳ר, חשפו לאחרונה מידע מעט מפתיע על ילדיהם המשותפים, איזבל בת השש, ודימטרי בן הארבע. מוכנים לזה? מסתבר כי השניים לא מאמנים שצריך לרחוץ את הילדים במין וסבון כל יום. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


הנושא עלה במהלך הפודקאסט, כאשר נשאלה השאלה מה התדירות בה צריך להתקלח, ומה נחשב בריא. המארח ענה כי הוא מאמין שאין צורך לסבן את בגוף בסבון בכל יום, זאת בשביל למנוע מצב של ייבוש השמן הטבעי של העור. במקום זה, הציע אלטרנטיבה: לשטוף את הגוף רק עם קצת מים. 

מילה ואשטון מיהרו להסכים, ואז גם יצא השלד מהארון. ״מעולם לא שטפתי את הילדים שלנו בכל יום. גם כשאני הייתי ילדה קטנה, לא תמיד היו מים חמים, כך שלא התקלחתי כל יום״, סיפרה קוניס. קוצ׳ר מיהר להוסיף: ״העניין הוא כזה, אם אתם יכולים לראות את הלכלוך, נקו אותם. אם לא, אין כל טעם״. 

עוד הוסיף ואמר הזוג כי לרחוץ את הילדים במים וסבון בכל יום יכול להוביל לייבוש העור שלהם. אגב, השניים אף סיפרו כי גם הם בעצמם נמנעים בשטיפת הגוף בסבון בכל יום, ומסתפקים פעמים רבות רק במים. ״אני שוטף את בית השחי והמפשעה, וזהו״, סיפר קוצ׳ר. 50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE