הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Etage Banquet Hall
מתחם אירועים יוקרתי בלב הואלי
לחגיגת הרגעים המיוחדים שלכם- חתונות, בר מצווה, אירועים פרטיים ועסקים. קייטרינג כשר
Etage Banquet Hall
מתחם אירועים יוקרתי בלב הואלי
לחגיגת הרגעים המיוחדים שלכם- חתונות, בר מצווה, אירועים פרטיים ועסקים. קייטרינג כשר
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Aviram Law
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
וויין רוני, כוכב הכדורגל הבריטי עלה לכותרות והסיבה מביכה במיוחד
כדורגלן העבר הצליח להסעיר את הרשת, לאחר שמספר נשים איתן בילה בחדר בבית מלון צילמו אותו בזמן שנרדם. רוני, גבר נשוי ואב לארבעה, נאלץ להתמודד עם מבוכה גדולה, וכמובן התנצלות פומבית לאשתו. לאחרונה אף החליט לתבוע את הנשים בגין סחיטה

אחד מכוכבי הכדורגל הגדולים בעבר באנגליה, ווין רוני, עלה לאחרונה לכותרות והסיבה איך לומר, לא מחמיאה במיוחד. רוני הוא אב לארבעה, ונשוי באושר, אך בסוף השבוע האחרון, הוא הצליח להסתבך, ובגדול. וויין, אשר בילה בחדר בבית המלון בו היה עם שלוש נשים צעירות אותן הכיר במועדון, גילה בבוקר למחרת כי הוא צולם בזמן שנרדם ממש לידן. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


הנשים הצעירות החליטו לפרסם את התמונות של רוני ברשת החברתית, ומאז, הרשת גועשת סביב הנושא, בעיקר בעקבות העובדה שרוני עצמו גבר נשוי ואב לילדים. לאחר שגילה את התמונות המדוברות, החליט כוכב הכדורגל לפנות למשטרה ולהתלונן בגין סחיטה. 

ואם כל זה לא מספיק, רוני לא זכה לחלמה רבה מצד המעריצים, כאשר רבים מתחו ביקורת על ההתנהלות שלו. אחד המעריצים אף נתקל ברוני בזמן שהיה בדרך לבית המלון עם הנשים, וסיפר כי די מהר הבין שרוני שיכור והוא התקשה לדבר באופן בהיר וברור. 

זמן קצר לאחר חשיפת התמונות, רוני פרסם התנצלות פומבית בפני אשתו והמשפחה וכתב: ״אני רוצה לבקש סליחה מהמשפחה שלי. העניין סגור, ואני רוצה להמשיך הלאה. לפי הדיווחים, גם הנשים הצעירות שצילמו את התמונות, התנצלו בסופו של דבר בפני רוני. 

כזכור, זוהי לא הפעם הראשונה בה רוני מפגין אי נאמנות כלפי אשתו, כאשר בשנת 2010 נערת ליווי טענה כי שילם לה עבור מין בשלישייה, כאשר בזמנו, אשתו הייתה בהריון. 50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE