הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Israel insurance family
ביטוחי בריאות
פרטיים וממשלתיים לכל סוגי הוויזות - אזרחים, גרין קארד, סטודנטים ותיירים
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Aviram Law
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
מה גרם למסוק בסקרמנטו לצלול לאדמה?
רשות התעופה האמריקנית חוקרת את הנסיבות. המגיבים הראשונים איתרו ארבעה נוסעים בהריסות - מותם נקבע במקום. זהותם של הקורבנות לא הותרה לפרסום

ארבעה בני אדם נהרגו ביום ראשון בהתרסקות מסוקים באזור נידח של מחוז קולושה מצפון לסקרמנטו, כך מסרו הרשויות בקליפורניה. ממשרד השריף של מחוז קולוזה נמסר כי קיבל דיווח בשעה 13:15 על התרסקות מסוק באזור ליד כביש 45. צוותי חילוץ והצלה ומספר כבאים הגיבו לקריאה. עם הגעתם, המגיבים הראשונים איתרו ארבעה נוסעים בתוך הריסות המסוק.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


זירת התאונה בסקרמנטו

 

מאוחר יותר, צוותי ההצלה אישרו שהקורבנות נפטרו במקום. סיבת המוות הרשמית לא נקבעה בשלב זה. זהותם של הנוסעים עדיין אסורה לפרסום. רשות התעופה האמריקנית והמועצה הלאומית לבטיחות בתחבורה יחקרו.

הודעת משרד השריף בסקרמנטו

 

זו לא תקרית התעופה המטרידה היחידה במדינה בזמן האחרון. מוקדם יותר החודש, רשת קיי.אן.טי.וי דיווחה כי בשדה התעופה של סן פרנסיסקו, דקות לפני שהמטוס היה אמור לעזוב את השער ולהמריא לאורלנדו, נער שהיה על המטוס שלח לכמה מהנוסעים תמונה של אקדח אוויר מסוג Airsoft על ידי 'איירדרופ', תוכנה באייפון המאפשרת שיתוף בין פלאפונים.

הנוסעים נלחצו וקראו לצוות הדיילים, שהזעיקו את כוחות הביטחון והורידו את כל הנוסעים מהמטוס. לאחר שהאירוע התברר, כל אחד מהנוסעים חזר למטוס לאחר שנאלץ לעבור בדיקת אבטחה בפעם השנייה, בעוד הנער ששלח את התמונות לא הורשה לעלות לטיסה.

דאג יקל, דובר שדה התעופה, אמר כי הנער לא נשא את הנשק עליו, אלא הוא צילם אותו במועד מוקדם יותר ובמקום אחר. לדבריו, פינוי המטוס "היה מתוך יתר זהירות".

חברת התעופה יונייטד איירליינד מסרה ל'פוקס ניוז' כי "טיסת יונייטד 2167, היוצאת מסן פרנסיסקו לאורלנדו, התעכבה בגלל בעיית אבטחה בה מעורב לקוח שהיה על הסיפון. הפרטים נמסרו לידי גורמי אכיפת החוק והצוותים שלנו שעובדים איתם כדי שיבדקו את העניין. כאמצעי זהירות, כל הלקוחות הורדו מהמטוס ונבדקו שוב לפני שהטיסה יצאה".

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE