הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
The Real Estate Investor
חולמים על נדל"ן בארה"ב?
הצטרפו היום לתכנית הלימוד המשתלמת ביותר! מנטורים מקצעיים ומנוסים יעניקו לכם את הכלים והידע על מנת להגשים את שאיפות הנדל"ן שלכן
The Real Estate Investor
חולמים על נדל"ן בארה"ב?
הצטרפו היום לתכנית הלימוד המשתלמת ביותר! מנטורים מקצעיים ומנוסים יעניקו לכם את הכלים והידע על מנת להגשים את שאיפות הנדל"ן שלכן
Dr. Boris Grigorovich DDS
שירות מקצועי ומחירים נוחים
שתלים, כתרים, עקירות, סתימות, הלבנת שיניים, רפואת שיניים קוסמטית ועוד
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
ראש ה-CIA לשעבר: "מה שקרה באפגניסטן מעורר את הג'יאהדיסטים בכל העולם"
"אני חושב, לא רק שהג'יהאדיסטים יקבלו  השראה, אלא שרבים מהם יגיעו לאפגניסטן כדי להיות חלק מהחגיגה, להיות חלק מהמרכז הג'יהאדיסטי", הודיע מייקל מורל

בהופעתו בחדשות CBS News הודה ראש ה-CIA לשעבר תחת אובמה, בעוד ביידן היה סגן נשיא, כי פעולות הנשיא באפגניסטן הזרימו השראה חדשה למחבלים בכל רחבי העולם.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים"אני חושב שהטליבאן שניצח את המלחמה באפגניסטן, ואז הדרך בה יצאנו, עורר השראה לג'יהאדיסטים בכל רחבי העולם", אמר מייקל מורל ב-Face The Nation.

הוא הוסיף כי היציאה האסון מהמדינה פירושה כי "יש חגיגה".

"הטליבאן אומר, לא ניצחנו את ארצות הברית, ניצחנו גם את נאט"ו. ניצחנו את המעצמה הצבאית הגדולה ביותר בעולם אי פעם", דחק מורל.

"אני חושב, לא רק שהג'יהאדיסטים יקבלו  השראה, אלא שרבים מהם יגיעו לאפגניסטן כדי להיות חלק מהחגיגה, להיות חלק מהמרכז הג'יהאדיסטי", המשיך.

"אנחנו בסיכון גבוה יותר, ללא ספק", סיכם מורל.

הערותיו של מורל מגיעות כאשר מזכיר המדינה של ביידן, אנטוני בלינקן, הודה כי עדיין קיים מצב של בני ערובה כאשר האמריקאים מוחזקים כעת בשדה התעופה מזאר-אי-שריף בצפון אפגניסטן במשך יותר מעשרה ימים:

 

7% לא
93% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE