הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Aviram Law
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Aviram Law
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
The Real Estate Investor
חולמים על נדל"ן בארה"ב?
הצטרפו היום לתכנית הלימוד המשתלמת ביותר! מנטורים מקצעיים ומנוסים יעניקו לכם את הכלים והידע על מנת להגשים את שאיפות הנדל"ן שלכן
Israel insurance family
ביטוחי בריאות
פרטיים וממשלתיים לכל סוגי הוויזות - אזרחים, גרין קארד, סטודנטים ותיירים
"סוס מנצח": שילוב מוצלח בין קומדיה משובחת ודרמה נוגעת ללב
נכון, לא מדובר על אחד הסרטים המופתיים שיצאו השנה, ובכל זאת, הוא מצליח להיות מהנה במיוחד לצפייה, מרגש לפרקים, משעשע לעיתים תכופות, ובעיקר נעים ולא מתיימר

"סוס מנצח" מבוסס על סיפור אמיתי, וחוזר אחורה בזמן שני עשורים, כאשר הלוקיישן הוא עיירה קטנה בשם קפן פורסט, והגיבורה הינה ברמנית אשר חולמת על חיים אחרים, זוהרים ונוצצים יותר, מעניינים יותר. יום אחד היא מבינה מה עליה לעשות: לקנות סוס מרוצים.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


הגיבורה מגיעה מבית דל אמצעים, כך שהדרך לקניית הסוס ואילופו הינה מאתגרת ומרוכבת במיוחד, ובעיקר דורשת ממנה להיות יצירתית ושאפתנית. לעיתים אף לוחמנית. היא מקימה הפנינג תרומה גדולה בשכונה, כאשר היא קוראת לחברים, למשפחה, ולחברי השכונה להתגייס ולעזור לה. 

די מהר הגיבורה משיגה את מבוקשה, והסוס שלה אף הופך להיות מצליח במיוחד. במילים אחרות, ההשקעה שלה ושל מי שהתגייס לעזור, בהחלט השתלמה. מכאן הסרט למעשה משנה מעט פנים, וניתן לקבל הפוגה של מעין סרט ספורט קליל ומבדר.

ניתן לומר כי "הסוס המנצח" משלב באופן די מרשים וחכם בין קודמיה ולדרמה נוגעת ללב. בנוסף, עיצוב הדמויות, הפסקול, התפאורה, וכמובן הלוקיישן, כולם עוזרים לקבל חווית צפייה אותנטית ומהנה, כזו שמחזירה את הצופה אחורה בזמן, וגורמת לו להיסחף אל תוך אותו עולם.

 נכון, במבט ראשון הסרט נראה סתם עוד סרט חביב, כזה שלא בהכרח שווה צפייה. אך "סוס מנצח" מצליח להפתיע לטובה, ויותר מכך, מתגלה כסרט חכם, עשוי היטב, נוגע ללב, ואותנטי. 

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE