הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
The Real Estate Investor
חולמים על נדל"ן בארה"ב?
הצטרפו היום לתכנית הלימוד המשתלמת ביותר! מנטורים מקצעיים ומנוסים יעניקו לכם את הכלים והידע על מנת להגשים את שאיפות הנדל"ן שלכן
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
גל הפשיעה בוואלי לוס אנג'לס: אלמונים פרצו לחנות בטרזנה בעזרת משאית
עדי ראייה סיפרו שראו שני גברים ששברו את חלונות בית העסק עם כלי הרכב, ומיד לאחר מכן מילאו בו מאות מכשירי טלפון וטאבלטים חדשים. חוקרי המשטרה בוחנים מצלמות אבטחה בבתי עסק סמוכים, במטרה לזהות את החשודים

שוטרי משטרת לוס אנג'לס פתחו בחקירה לאחר שבית עסק בשכונת טרזנה נשדד במהלך הלילה. חקירה ראשונית מעלה שהשודדים השתמשו במשאית שכורה כדי לפרוץ לחנות.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


זירת האירוע, לפנות בוקר בטרזנה

 

תחילת האירוע בסביבות השעה 3:00 בלילה (בין שלישי לרביעי), אז התקבלו הדיווחים הראשוניים על הפריצה לחנות A2Z Wireless iPhone Repair, בצומת השדרות ונטורה וטמפה בוואלי.

מדובר בחנות שנמצאת בבעלות משפחתית, ומעבר לשירותי תיקון למכשירי טלפון, בית העסק אף מוכר טלפונים ניידים, טאבלטים וכדומה.

עדי ראייה סיפרו שראו שני גברים שעשו שימוש במשאית שכורה של חברת U-Haul, והם השתמשו בכלי הרכב כדי לשבור את החלונות במקום. בשלב זה, השניים יצאו מהמשאית והחלו למלא אותה במכשירי טלפון ומוצרים נוספים, ולאחר מכן הם נמלטו.

היות שהחנות נמצאת במרכז מסחרי קטן בטרזנה, חוקרי המשטרה מקווים שישנן מצלמות אבטחה שתיעדו את החשודים או את לוחית הרישוי של המשאית. כמו כן, חוקרי המשטרה בודקים האם האירוע קשור לסדרת פריצות ומעשי שוד שנרשמה באזור הוואלי במהלך החודשים האחרונים.

 

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE