הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Aviram Law
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
אהבתם את הסופרנוס? כדאי שתכירו את הסרט הבא
סרטו החדש של דיוויד צ'ייס "הקדושים של ניו יורק" מתמקד בדמות דמיונית מהסדרה המיתולוגית "הסופרנוס" העונה לשם דיקי מולטסנטי. על פניו, מדובר על סרט חובה לחובבי הסדרה, אך הוא מצליח לעמוד בפני עצמו כסרט מעולה, מלא בדרמה ואקשן, ומעט רומנטיקה, כי גם מזה צריך

העלילה של "הקדושים של ניו יורק" מתפרסת על פני שנות השישים והשבעים, כאשר בנו של דיקי, כריסטופר, הוא מספר הסיפור, אותו הוא מספר בדיעבד. ברקע תוכלו למצוא את טוני הילד. במילים אחרות, הסרט לגמרי בונה על צופים שמכירים את "הסופרנוס" היטב, אך אם לא יצא לכם לראות את הסדרה, אל חשש, עדיין תוכלו ליהנות מהסרט.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


מעבר להתכתבות הברורה עם הסדרה "הסופרנוס", יש גם לא מעט קריצות די מובהקות לסרטי מופת מהז'אנר כגון "הסנדק" ו"החברה הטובים", וצ'ייס לא מנסה להסתיר את זה יותר מדי. את דמותו של דיקי מגלם השחקן אלסנדרו ניבולה, והוא ללא ספק מציג עבודת משחק מרשימה במיוחד. 

דיקי מנהל עסק הימורים בלתי חוקי, ומנסה להיות בוס טוב לעובדים שלו, וראש משפחה מתפקד. אך כמובן שהרצונות של הגיבור נתקלים בלא מעט אתגרים, אחד מהם הוא נושא הגזענות, כאשר אחד העובדים שלו, ממוצא אפרו אמריקאי, מבקש להתקדם, אך דיקי לא רואה לנכון לאפשר לו, בגלל צבע עורו, מה שמוביל ללא מעט קונפליקטים. ואם כל זה לא מספיק, העלילה מתרחשת על רקע מהומות השחורים בניו יורק בסוף שנות השישים.

את התסריט כתב צ'ייס יחד עם תסריטאי "הסופרנוס", לורנס קונר, ואין ספק שהם הצליחו לעשות עבודה מרשימה, מהודקת וטובה, כאשר הסרט מציג כמה דמויות מרכזיות נוגעות ללב כמו ג'וזפינה, כלתו של אביו של דיקי, וליביה, אמו של טוני. טוני אגב, הינו דמות שולית במהלך הסרט, ושם הוא עוד מקווה שיעזוב את עולם הפשע, וילך ללמוד.

"הקדושים של ניו יורק" הוא אמנם בשורה מרגשת עבור מעריצי "הסופרנוס" אך כאמור, לא רק. צפייה בסרט תעניק לכם חוויה סוחפת, הכוללת בימוי מעולה, פסקול מדויק, שחקנים מן השורה הראשונה, וחזרה אותנטית אחורה בזמן, לשנות השישים והשביעים בעיר ניו יורק. 

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE