הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Aviram Law
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
הצצה נדירה לחיי עוני של אם חד הורית: "עוזרת בית"
הסדרה החדשה שעלתה לאחרונה בענקית הסטרימינג "נטפליקס" ומבוססת על רומן בעל אותו שם, מציגה חיים מפורקים של אישה צעירה, אשר בוחרת לעזוב את בן זוגה המתעלל, ולהעניק לבתה חיים טובים יותר. התוצאה היא דיוקן מטלטל ונוגע ללב של אישה שלא נותנת לחיים להשיג אותה

המיני סדרה החדשה של נטפליקס "עוזרת בית" היא הרבה מעבר לסיפור מלחמה של אישה צעירה אשר מנסה לגבור על מציאות החיים. מדובר במישהי שנראית "נורמלית" לגמרי, כלומר, אם תחלפו על פניה ברחוב, כנראה שלא תגלו שהיא מנקה בתים למחייתה ומגדלת את בתה היחידה לבד.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


זו אולי נקודת החוזקה של הסדרה, אשר מצליחה לעורר הזדהות חזקה במיוחד בקרב הצופה. הגיבורה, אלכס, היא לא רק אישה צעירה שנלחמת על חייה, היא גם חכמה, אינטליגנטית, ושאפתנית. כאמור, אלכס מחליטה יום אחד לעזוב את בן זוגה המתעלל, ולקחת את בתה מאדי, בת השלוש, ולברוח. 

היא לא בדיוק יודעת לאן, ומה יהיה, אבל היא כן יודעת שהיא רוצה להעניק לבתה חיים טובים יותר. המסע של אלכס הוא מתיש, קשה, מפרך, ולעיתים אפילו משפיל ומסתכל. היא נקלעת ללא מעט קונפליקטים עם אנשי בדרך, הבוסית שלה (מנהלת חברת ניקיון בתים), בעלי מקלטים, פקידות בביטוח לאומי, ועוד.

יממה בלבד לאחר שהיא בורחת מהבית, היא מוצאת את עבודתה בתור מנקה בתים, שם היא, וגם אנחנו, נחשפים לפערי מעמדות אכזריים, בלתי ניתנים לגישור. כך אנו גם נחשפים למעגל השוחק וחסר הרחמים בו היא נמצאת, ואנשים רבים נוספים.

אלכס נדרשת לגייס כוחות ותקווה, מה שנראה כמשימה כמעט בלתי אפשרית, אך היא בדרך פלא, מצליחה לעשות זאת. כך למעשה "עוזרת בית" הופכת להיות לא רק סדרה שוברת לב, אלא סדרה חכמה, עדינה, שמכילה בתוכה לא מעט רבדים ורגשות. 

במהלך עשר פרקי הסדרה סביר להניח כי תרגישו קשת רחבה במיוחד של רגשות, קשים ונעימים כאחד, כאשר מה שבטוח הוא שלעצור את הצפייה באמצע תהיה משימה קשה עד בלתי אפשרית. מדובר על סדרה שהיא קודם כל אנושית, כך שתוך מספר דקות בלבד, היא תיכנס לכם ללב. 

4% לא
96% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE