הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
צעירה נהרגה ולפחות 15 נפצעו באירוע ירי בבר הומה אדם: "גהינום ברגע אחד"
שלושה גברים בשנות ה-30 נעצרו לאחר שנכנסו לבר במינסוטה קצת לאחר חצות, ופתחו באש לכל עבר. "הצעירה שכבה בידי חברותיה שניסו להציל את חייה – ללא הצלחה"

אירוע ירי המוני בבר מלא במבלים אירע בשעת לילה במינסוטה, והותיר צעירה אחת הרוגה ולפחות 15 בני אדם פצועים. המשטרה פתחה בחקירה, ושלושה גברים בשנות ה-30 לחייהם נעצרו. 

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


זירת אירוע הירי (צילום: מתוך הטוויטר של משטרת סנט פול)

 

המשטרה הוזעקה לבר הומה אדם בסנט פול בסביבות השעה 12:15 בלילה, מצאו לפחות 15 בני אדם עם פצעי ירי, צעירה בשנות ה-20 לחייה שמתה במקום, ו-"חורי כדורים בכל מקום". כך נמסר מהמשטרה המקומית.

על פי אתר החדשות 'פיוניר', קורבנות הירי נמצאו בתוך הבר, על המדרכה וברחוב. "ברגע אחד, הם נקלעו למצב של גיהנום", אמר מפקד משטרת סנט פול, טוד אקסטל. לדבריו, הוא לא זוכר ירי בסדר גודל כזה מאז שהפך לקצין בעיר בשנת 1989.

דובר המשטרה, סטיב לינדס, מסר כי המקום היה עמוס באנשים שנהנו בליל סוף השבוע, "כאשר מספרים אנשים החליטו לשלוף רובים, בלי להתחשב בחיי אדם, וללחוץ על ההדק. אנחנו מחויבים לעשות כל שביכולתנו כדי למצוא את האחראים". כאמור, שלושה גברים נעצרו בחשד שהם האחראים לירי, הם פצועים ונמצאים תחת מעצר בבית החולים. לאחר סיום הטיפול הרפואי, נמסר מהמשטרה, הם יובאו לבית מעצר.

דובר המשטרה, סטיב לינדס, אמר כי "אני חושב על הצעירה שמתה. דקה אחת היא נהנית, ובדקה הבאה היא שוכבת בידי חברותיה שמנסות להציל את חייה ללא הצלחה. אני לא יכול לחשוב על משהו יותר גרוע".

 

 

אקסטל טען כי שאר פצועי הירי, שהועברו על ידי כוחות ההצלה לבתי חולים מקומיים, צפויים לשרוד.

"הלב שלי נשבר על האישה שנעצרה, יקיריה וכל שאר האנשים שהיו בבר הזה", אמר מפקד משטרת סנט פול, טוד אקסטל, בהצהרה, שהוסיף כי שוחח עם משפחתה של ההרוגה, ו"הם הרוסים לחלוטין". "אני רוצה שידעו שיש לנו את החוקרים הטובים ביותר במדינה, ולא נעצור עד שנמצא את האנשים שאחראים לטירוף הזה. אנחנו נעשה את שלנו כדי לוודא שהם יקבלו דין וחשבון".

ג'ון מאלוני היה בסלון ביתו, אשר נמצא מעל הבר, כאשר שמע מטח יריות. "פתאום, איבדתי את הספירה, שמעתי יריות". הוא סיפר כי יצא לפטיו המשקיף לרחוב, וראה "זרם המוני של אנשים שעוזבים את הבר לרחוב. אנשים צרחו וצעקו ורצו לכל מקום... מעולם לא ראיתי דבר כזה".

2% לא
98% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE