הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
Israel insurance family
ביטוחי בריאות
פרטיים וממשלתיים לכל סוגי הוויזות - אזרחים, גרין קארד, סטודנטים ותיירים
מעריץ שאל את אדל לגבי חיי המין שלה וקיבל תשובה מפתיעה
בשבועות האחרונים אדל חוזרת לאט אך בטוח לחיינו. כעת, לקראת אלבומה החדש אשר עתיד לצאת ממש בקרוב, השינוי הדרסטי במראה, הזוגיות החדשה, הזמרת האהובה החליטה להעניק למעריצים את מה שהם הכי אוהבים-סשן שאלות בעמוד האינסטגרם, ומעריץ אחד היה נועז במיוחד

אין ספק שזו אחת השנים הגדולות בחייה של אדל. לאחר שהייתה הרחק מאור הזרקורים בשנים האחרונות, בשנה האחרונה אדל עושה עוד ועוד שינויים דרמטיים בחייה, כאשר המרכזיים בהם הם ללא ספק הגירושים מבעלה, השינוי המדהים במראה שלה שכלל ירידה של למעלה מ-20 קילוגרמים ממשקל גופה, הזוגיות הלוהטת והחדשה, וכמובן, האלבום החדש שיצא בקרוב.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


לאחרונה, הבינה אדל שבשביל להמשיך ולחזק את תהליך הקאמבק שלה, אין כמו להעניק למיליוני המעריצים שלה סשן לייב חגיגי בעמוד האינסטגרם האישי שלה. אגב, מי שעוקב מעט אחר הזמרת יודע כי לאדל יש למעלה מ-40 מיליון עוקבים. 

הזמרת אישרה כי האלבום החדש עתיד לצאת ממש בקרוב, והמעריצים התלהבו ושאלו שאלות בנושא. אך היה מעריץ אחד, סקרן במיוחד, שהעז לשאול את אדל על חיי המין שלה, או במילים אחרות, שאל עם כבר גברים היא שכבה במהלך חייה הבוגרים. 

הזמרת נראתה מופתעת מהשאלה, ואף הגיבה בפרצוף זועף וכועס. לאחר כמה שניות של מחשבה ענתה בחזרה "עם כמה גברים שכבתי? מה זה אמור להביע?" שאלה בזעזוע. כמובן שכמו כוכבת אמיתית, האירוע עבר בסופו של דבר בשלום, ואדל המשיכה לענות על שאלות נורמטיביות אחרות של המעריצים.

כפי שניתן לאתר, האירוע הקטן הזה הצליח לגרור סערה לא קטנה ברחבי הרשת, כאשר מעריצים רבים פרסמו פוסטים בנושא. כזכור, אדל נמצאת בזוגיות חדשה עם סוכן הספורט ריץ' פול, כאשר לפניו יצאה למשך זמן קצר עם הראפר סקפטה. 

92% לא
8% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE