הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
The Real Estate Investor
חולמים על נדל"ן בארה"ב?
הצטרפו היום לתכנית הלימוד המשתלמת ביותר! מנטורים מקצעיים ומנוסים יעניקו לכם את הכלים והידע על מנת להגשים את שאיפות הנדל"ן שלכן
האקסית של השחקן אוון ווילסון חושפת: "יש לו ילדה בת שלוש שהוא מעולם לא ראה"
בת זוגו לשעבר של השחקן ההוליוודי סיפרה כי ווילסון לא רק מעולם לא הכיר את בתו בת השלוש, אלא גם מתנכר לה ומסרב לתפקד כאב. "הוא כן תומך בה כלכלית, אבל הוא לא עושה אף מאמץ להיפגש ולהכיר אותה", סיפרה

רוני וונגסביראטס, בת זוגו לשעבר של השחקן אוון ווילסון חשפה לאחרונה כי השחקן, להם יש בת משותפת, לילה בת השלוש, אינו מכיר אותה, לעולם לא פגש בה, ואף מתנכר לה. "לצערי, הוא מעולם לא עשה מאמץ לבוא לפגוש אותה", סיפרה לאחרונה בראיון ל"דיילי מייל".

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


עוד הוסיפה ואמרה כי ווילסון תומך בה כלכלית, אך מעדיף לבלות עם ילדיו הנוספים, רוברט בן העשר, ופיין בן השבע. לאחרונה, חגגה לילה את יום הולדתה השלוש, ורוני פרסמה פוסט חגיגי ומרגש בעמוד האינסטגרם האישי שלה בו כתבה: "יום הולדת שלוש לילדה שלי, אני אוהבת אותך כל כך". 

כזכור, לפני שנתיים, סיפרה רוני כי ווילסון אינו מעורב בגידול בתם המשותפת ואף הוסיפה ואמרה: "הוא לא פגש אותה. לילה זקוקה לאבא. הוא אמנם משחק תפקידים אבהיים בסרטים שלו, אבל הוא מעולם לא הכיר את הבת שלו. התחננתי עשרות פעמים שיבוא, זה לא עזר". 

השניים יצאו במשך חמש שנים, ובשנת 2018 הביאו לעולם את בתם המשותפת. בזמנו, לשחקן היה חשד כי מדובר בבתו הביולוגית וביקש לערוך בדיקת אבהות, אשר בסופו של דבר אישרה כי אכן מדובר בבתו. לאחר פרידתם, הבהיר השחקן מול בית המשפט כי הוא אינו מעוניין בביקורים או במשמורת, ומאז נעלם. 

כידוע, לווילסון שני ילדים נוספים, משתי נסים שונות, ג'יין דואל, וקרוליין לינדקוויסט. כאמור, עם שני בניו מקפיד השחקן לשמור על יחסים קרובים, ופעמים רבות הם אף נתפסים בעדשת הפפראצי כשהם מבלים יחד. 

16% לא
84% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE